ua en ru

Лідер гурту ТІК: Українські політики живуть за принципами курника

Лідер гурту ТІК: Українські політики живуть за принципами курника Фото: Віктор Бронюк (starbom.com)

На думку музиканта, сьогодні в суспільстві виробився принцип, який потрібно терміново викорінити з свідомості українців

В українській політиці вишикувалося правило - "догоджай ближньому, обмани нижнього і дивись, щоб зверху на тебе ніхто не на*рав". Таку думку висловив відомий співак, лідер групи ТІК Віктор Бронюк в ефірі "5 каналу".

За словами Бронюка, українські політики живуть за принципом курника.

"У нас завжди було таке поняття, знаєш, у нас склалося правило життя як у курнику. Це значить - догоджати ближньому, обдурити нижнього і дивитися, щоб зверху на тебе ніхто не на*рав. Ось все за таким принципом - попетлять, попетлять... Зміни? Ну, ви міняйтесь, а я подивлюся", - зазначив артист.

Співак підкреслив, що останні два роки всі говорять про зміни, але багато хто не хоче мінятися, тому що у кожного є своя зона комфорту.

На думку Бронюка, цей принцип поширився і на інші сфери життя країни через небажання людей брати на себе відповідальність.

"Принцип курника працює, починаючи з якихось відносин на селі, на роботі, в промисловості... Багато років у нас тотальна безвідповідальність, безкарність. А безвідповідальність, тому що безкарність. Воно все взаємопов'язане", - резюмував фронтмен ТІК.

Раніше Приходько і ТІК заспівали патріотичну пісню.