ua en ru

BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)

BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото) Фото: лідер гурту BRUTTO Сергій Міхалок (прес-служба)

На фінальний концерт туру BRUTTO прийшло понад 5500 чоловік

18 листопада на сцені київського клубу Stereo Plaza відбувся фінальний концерт в рамках грандіозного всеукраїнського туру на підтримку альбому «Рокі». Виступ BRUTTO тривав понад 2 години. В залі був аншлаг - концерт відвідало більше 5500 осіб.

Тур на підтримку третього студійного альбому BRUTTO стартував в жовтні і охопив понад 20 українських міст. У більшості міст концерти стали аншлаговими.

Виступ в Києві став віхою в творчості білорусько-української формації. До Stereo Plaza група привезла новий рівень шоу, звуку і світла. Шанувальники в свою чергу продемонстрували колосальну підтримку, викликали BRUTTO на біс, танцювали і співали до останньої ноти.

BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)

Фото: київський концерт BRUTTO (прес-служба)

На екран виводилися авторські інсталяції мінського художника Артура Вакарова, якими керував художник по світлу і майстер відеоінсталяцій Саша Галушко.

Перед концертом фанати, що активно стежать за життям BRUTTONOSTRA у соцмережах, отримали можливість виграти зустріч Meet & Greet із групою. Таким чином більше 20 шанувальникам незадовго до початку концерту вдалося зустрітися з фронтменами, поспілкуватися, взяти автографи і отримати ексклюзивний мерч.

BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)

Фото: київський концерт BRUTTO (прес-служба)

Цього разу деякі концерти туру пропустив один із вокалістів - Віталій Гурков. Але пропустив з дуже поважної причини - він брав участь у Kunlun Fight - Чемпіонаті світу з кікбоксингу.

З Китаю Гурков повернувся Чемпіоном, перемігши за один день у трьох боях! Чемпіонський пояс Віталік привіз із собою на концерт до Києва і вийшов із ним на сцену. Отже Гуркова з перемогою привітали всі київські шанувальники!

BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)

Фото: Віталій Гурков (прес-служба)

“Для того, щоб виходити на сцену, потрібно так само тренуватися і тримати себе в формі, як і в спорті. У мене було всього дві репетиції, тому я вийшов тільки із середини концерту. Але я вийшов символічно під пісню «Рокі»!

Багато фанатів знали, що я не виступав з BRUTTO, бо був зайнятий підготовкою до чемпіонату. Тому я виніс пояс, щоб показати, заради чого це все було, і звичайно відчув підтримку вповні!" - розповів Віталій Гурков.

BRUTTO у Києві: музиканти зібрали повний аншлаг в клубі Stereo Plaza (фото)

Фото: київський концерт BRUTTO (прес-служба)

Вже зараз анонсовано великий виступ BRUTTO у Мінську, в місцевому Палаці Спорту, який відбудеться 21 квітня 2018 року.

Нагадаємо, раніше Міхалок презентував новий кліп на пісню "Брежнєв".