ru ua

BRUTTO згадали дворову юність в новому кліпі

BRUTTO згадали дворову юність в новому кліпі Кадр з відео (YouTube/BRUTTO BAND)

Текст до пісні написав відомий український поет Сергій Жадан

Група BRUTTO представила кліп на пісню "Папяроска", яка увійшла до їх третього альбому "Рокі". Текст пісні написав відомий український поет Сергій Жадан. На білоруський вірші переклав поет і перекладач Андрій Хаданович.

Режисером відео став Андрій Давидовський. Це вже не перша спільна робота групи з режисером. Раніше Давидовський зняв відео на пісні "Гири", "Родны край" і "Olympia", а також lyric-відео на пісню "Черный Обелиск".

"Ми з BRUTTO зробили перекур перед масштабним туром "РОКI". Згадали дворово-хуліганську юність, романтику неформальних тусовок, перші кроки в рок-музиці. Сергій Жадан та Давидовський добре знають, що таке тусовки 90-х. Вони - олдові та трушні учасники цих незабутніх шабашів та панківських оргій. Загалом, анархо-синдикат BRUTTONOSTRA вчора, сьогодні, завтра! Даємо жару! Шкода тіьки, що "найгарячіше" довелося вирізати через цензуру", - прокоментував вихід кліпу лідер гурту Сергій Міхалок.

Відео: Кліп на пісню "Папяроска" (YouTube/BRUTTO BAND)

Зйомки тривали протягом двох днів у Києві. Основною локацією стала покинута психлікарня.

"BRUTTO дають по-справжньому прикурити. Найбільш щемка й пронизлива пісня з нового альбому. Історія про щасливе дитинство, з якого виростають усі наші шкідливі звички. Драйвово, як і повинно бути в дитинстві", - зазначив Сергій Жадан.

Раніше Жадан знявся в кліпі групи BRUTTO.