ua en ru

"Будеш нюхати не квіточки, а вуглики": Лії Ахеджакової погрожував фсбшниками через її позицію по Україні

"Будеш нюхати не квіточки, а вуглики": Лії Ахеджакової погрожував фсбшниками через її позицію по Україні Фото: Лія Ахеджакова (facebook.com theatreofnations)

Артистка відома своїм ставленням до нашої країни і ситуації, що склалася з РФ

Російська актриса Лія Ахеджакова отримувала погрози від ФСБшника за те, що вона підтримує Україну і виступає проти агресії РФ. Про це артистка розповіла в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"У нас тут фсбшниками живе, у Внуково, і він мені написав листа: "Ще раз зачепиш нашого, будеш нюхати не квіточки, а вуглики". Хоче підпалити. Тому я побоююся. Іноді він відстежує мене і надсилає мені записки, куди я їздила і звідки я приїхала", - сказала Ахеджакова.

"Будеш нюхати не квіточки, а вуглики": Лії Ахеджакової погрожував фсбшниками через її позицію по Україні

Фото: Лія Ахеджакова (facebook.com mayday.now)

Раніше Лія Ахеджакова розповіла про "кримнашистів" і Донбас.

"Мене це так ранить, коли люди, мною шалено шановні, і я завжди знаходила з ними якуйсь згоду, і з якими я разом виходжу на сцену, раптом звіріють: "Крим наш! Наш російський Крим!". Мене це так ранить! Не хочеться в це лізти. Я тільки знаю, що він уже не наш. І те, що ми туди влізли, ми завдали нашій економіці величезної шкоди", - висловилася актриса.

Ахеджакова висловилася на тему, пошкодують росіяни про анексію Криму.

"Тільки жити в цю прекрасну пору вже не доведеться ні мені, ні тобі... Я думаю, що це все буде не скоро, і те, що ми маємо зараз, ми маємо надовго", - підсумувала Лія.