ru ua

"Буду змагатися з донькою Дорофєєвої": Наталія Могилевська розповіла, якою бачить себе у старості

"Буду змагатися з донькою Дорофєєвої": Наталія Могилевська розповіла, якою бачить себе у старості Фото: Наталія Могилевська (facebook.com mogylevskaya)

Наталя впевнена, що завжди залишиться веселою

Популярна українська співачка Наталія Могилевська розкрила секрет своєї краси і розповіла, якою бачить себе в старості. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Аіф".

Наталя впевнена, що завжди залишиться веселою.

"Я буду веселій старенькою з наманикюреними пальчиками, яка буде продовжувати брати нові висоти. Я буду змагатися з донькою Наді Дорофєєвої в "Танцях з зірками-2075", - з гумором сказала співачка.

Могилевська пожартувала, що у 80 років життя тільки починається.

"Буду змагатися з донькою Дорофєєвої": Наталія Могилевська розповіла, якою бачить себе у старості

Фото: Наталія Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Також зірка зізналася, що для підтримки своєї краси вона раз на тиждень відвідує свого улюбленого косметолога.

"А взагалі жінка стає красивою, коли вона щаслива. Я зрозуміла це, коли ще важила на 25 кг більше, але вже полюбила і взяла себе в тій формі і в тому вазі, в якому була. А сталося це через десять років після того, як я відкрила країні цей мій секрет: "Полюби мене такою, яка я є!". Як тільки взяла, так і схудла", - вважає співачка.

до Речі, Наталя Могилевська підкорила фанатів новим незвичайним чином.

Слід уточнити, що на опублікованому фото Могилевську можна помітити в червоній спортивній кофті і шапці такого ж кольору. Це стало причиною того, що фанати виконавиці порівняли її з дружиною легендарного футболіста Девіда Бекхема.

Нагадаємо, шанувальники Наталії Могилевської помітили неприємні зміни на обличчі виконавиці, і не посоромилися дорікнути її цим.

Як повідомлялося раніше, українська народна артистка, співачка, автор книг і учасниця талант-проектів Наталя Могилевська вирушила на виступ в Одесу.

17 серпня Андрію Скрябіну виповнилося б 50 років