ua en ru

"Буду забороняти співати під фанеру": Іво Бобул шокував своєю "передвиборчою" обіцянкою

"Буду забороняти співати під фанеру": Іво Бобул шокував своєю "передвиборчою" обіцянкою Фото: Іво Бобул (facebook.com ivo.bobul)

Також співак різко зазначив, йому не подобаються сучасні українські виконавці

Народний артист України Іво Бобул, який, зібрався балотуватися у президенти України, українців шокував своєю передвиборною програмою". Співак розповів про своє ставлення до сучасного українського шоу-бізнесу, а також заявив, що в разі перемоги на виборах, заборонить співати під "фанеру" (фонограму). Про це він повідомив в інтерв'ю виданню strana.ua.

"Я буду забороняти співати під "фанеру". Я тоді подивлюся, скільки співаків взагалі залишиться. Так, є талановиті хлопці — Україна взагалі дуже талановита, що в опері, що в естраді. Але я хочу, щоб це було не "фанерне". Заборонити ось це потрібно. Вмієш співати — виходь і співай. Не вмієш — іди копай", - емоційно висловився артист.

На уточнююче запитання, що саме повинні копати які не вміють співати, співак відповів: "Дороги! Має ж їх хтось будувати в Україні! Доріг немає, будувати нікому".

За його словами, те, що ми бачимо в українському шоу-бізнесі – це не культура.

"Співаючих пацанів з голими ж*амі. Ой, тобто співаючих дівчат з голими ж*ами, і пацанів, які поняття не мають, для чого вони вийшли на сцену. А нам нав'язують, що це культура. Це не культура — це відстій. Велика помийна яма. Культура це те, що закопана в землі на глибині 10 км, з пупками людей, наших предків, які звідти виходять, і кожна людина розуміє, що він українець, і яка в Україні культура, і що потрібно це любити, треба любити свою музику, своє слово, свою мову, свою мову, як кажуть. І ось коли це буде, тоді буде Україна. А не зараз, коли вона розділена незрозуміло на що", - вважає Іво Бобул.

"Буду забороняти співати під фанеру": Іво Бобул шокував своєю "передвиборчою" обіцянкою

Фото: Іво Бобул (facebook.com/ivo.bobul.94)

Також співак різко зазначив, йому не подобаються сучасні українські виконавці.

"Ненавиджу. Це все пластмаса, це все дурка. Люди, які не розуміють, що вони роблять. Вони дурять людей просто. Людям потрібна пісня, душа. Україна — це завжди була душа. І серце. А ну візьми будь-яку народну пісню і те, що зараз співають молоді хлопці, — ти почуєш щось там таке? Що це за такі пісні — "я хочу зайти до тебе під шкіру"? Так скажи відразу — "я хочу тебе тр*хнути", і все! Виходь на сцену голою, без трусів, покажи все, що в тебе є, все покажи! Ось це культура? Я виріс в іншому суспільстві, іншій культурі. Я знаю, що повинно бути, в моїй країні, яка культура", - не добираючи слів заявив артист.

Раніше Іво Бобул поскаржився на скрутне фінансове становище.

Що ви не знали про Тіну Кароль