ua en ru

Колишня дружина Гері Олдмана вважає, що переможцями "Оскар 2018" стали "два гвалтівника"

Колишня дружина Гері Олдмана вважає, що переможцями "Оскар 2018" стали "два гвалтівника" Фото: ABC

Доня Фіорентіно не рада успіхам колишнього коханого

Колишня дружина популярного британського актора Гері Олдмана, який отримав "Оскар 2018" за роль Вінстона Черчилля у фільмі "Темні часи", висловила невдоволення успіхами екс-коханого. Доня Фіорентіно вважає, що таким чином Американська Кіноакадемія знецінює рух проти сексуального насильства під назвою #MeToo. Про це повідомляє The Wrap.

"Вітаю Гері і вітаю Кіноакадемію з тим, що дали статуетку не одному, а двом гвалтівникам. Я думала, ми еволюціонували. Що сталося з рухом #MeToo?", - сказала Фіорентіно.

Таким чином, Доня назвала насильником не тільки Олдмана, а й колишнього баскетболіста Кобі Брайанта, який отримав статуетку за біографічний мультфільм "Дорогий баскетбол" в номінації "Кращий короткометражний анімаційний фільм". 15 років тому Брайтана звинуватили в згвалтуванні, але жертва відмовилася від свідчень.

Після розлучення з Олдманом Доня заявила, що він вживав наркотики і алкоголь у великих кількостях, "витрачаючи за вікенд по $18 тисяч в готелях, випиваючи кілька пляшок горілки, віскі і вина в день, платив за повій і наркотики". Також вона розповіла про те, що актор бив її телефоном при дітях. "Він чудовий актор. Чи був він хорошим чоловіком? Ні. Наш шлюб був гігантською помилкою, відбувалися страшні речі. Почувши чужі одкровення, я зрозуміла, що повинна повернутися до цієї історії", - додала вона.

"Викликає жаль, що в подібних заявах жінки, яка прагне нашкодити помилковими претензіями, цей громадський рух використовується в якості зручного прикриття для особистої вендети", - прокоментували звинувачення представники Олдмана.