ua en ru

Колишній бойфренд Джорджа Майкла намагався захистити його від наркотиків

Колишній бойфренд Джорджа Майкла намагався захистити його від наркотиків Фото: Джордж Майкл

Кенні Госс і Джордж Майкл протягом 14 років жили разом

Колишній коханий покійного музиканта Джорджа Майкла в останні роки життя співака намагався захистити його від вживання наркотичних засобів.

Кенні Госс і Джордж Майкл жили в цивільному шлюбі протягом 14 років. У 2011 році пара розлучилася, однак чоловіки підтримували зв'язок. Саме Кенні Госса батько зірки попросив приїхати на прощальну церемонію, яка повинна відбутися на початку лютого, передає "Сегодня".

Колишній бойфренд Джорджа Майкла намагався захистити його від наркотиків

Фото: Джордж Майкл і Кенні Госс

"Кенні любив Джорджа, але їхні шляхи розійшлися. Кенні почав вести тверезий спосіб життя, поїхав в Даллас, знайшов роботу. Він дуже хотів допомогти Майклу, просив його перестати вживати наркотики", - розповів знайомий Госса і Майкла Тейлор Гаррет.

"Коли ти зустрічаєшся з кимось так довго, ти починаєш відображати свого партнера. Кенні відчував Майкла на відстані, у них були особливі стосунки, і мені дуже сумно, що вони закінчилися", - сказав Гаррет.

Останні півтора року співак зустрічався з перукарем Фаді Фавазом. Проте Майкл часто кидав Фаваза. Зокрема, різдвяну ніч молодий чоловік провів не в будинку музиканта, а в своєму автомобілі.

"Фаді говорить, що вони були близькі з Джорджем. Але як таке може бути, щоб той залишив близьку людину ночувати в автомобілі. Щодо Кенні, я впевнений, що у них був особливий зв'язок. Мені здається, вони так і не розлюбили один одного", -розповів Гаррет.

Нагадаємо, у смерті Джорджа Майкла підозрюють колишнього бойфренда співака.