Колишній бойфренд Джорджа Майкла намагався захистити його від наркотиків

STYLERЗірки        13.01.2017 - 22:45
Фото: Джордж Майкл
Фото: Джордж Майкл

Кенні Госс і Джордж Майкл протягом 14 років жили разом

Колишній коханий покійного музиканта Джорджа Майкла в останні роки життя співака намагався захистити його від вживання наркотичних засобів.

Кенні Госс і Джордж Майкл жили в цивільному шлюбі протягом 14 років. У 2011 році пара розлучилася, однак чоловіки підтримували зв'язок. Саме Кенні Госса батько зірки попросив приїхати на прощальну церемонію, яка повинна відбутися на початку лютого, передає "Сегодня".

Фото: Джордж Майкл і Кенні Госс

"Кенні любив Джорджа, але їхні шляхи розійшлися. Кенні почав вести тверезий спосіб життя, поїхав в Даллас, знайшов роботу. Він дуже хотів допомогти Майклу, просив його перестати вживати наркотики", - розповів знайомий Госса і Майкла Тейлор Гаррет.

"Коли ти зустрічаєшся з кимось так довго, ти починаєш відображати свого партнера. Кенні відчував Майкла на відстані, у них були особливі стосунки, і мені дуже сумно, що вони закінчилися", - сказав Гаррет.

Останні півтора року співак зустрічався з перукарем Фаді Фавазом. Проте Майкл часто кидав Фаваза. Зокрема, різдвяну ніч молодий чоловік провів не в будинку музиканта, а в своєму автомобілі.

"Фаді говорить, що вони були близькі з Джорджем. Але як таке може бути, щоб той залишив близьку людину ночувати в автомобілі. Щодо Кенні, я впевнений, що у них був особливий зв'язок. Мені здається, вони так і не розлюбили один одного", -розповів Гаррет.

Нагадаємо, у смерті Джорджа Майкла підозрюють колишнього бойфренда співака.

On Top