ua en ru

Колишній партнер Наталії Могилевської таємно одружився

Колишній партнер Наталії Могилевської таємно одружився Фото: Кузьменко і Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Танцюрист зізнався, куди літав з Могилевською

Колишній партнер Наталії Могилевської з танцювального проекту "Танці з зірками" повідомив, що в лютому 2018 року таємно одружився. Про своє весілля і про те, куди вони літали з Наталею Могилевською, Ігор Кузьменко розповів в інтерв'ю Катерині Осадчій для програми "Світське життя".

Ігор Кузьменко, партнер Наталії Могилевської по телевізійного проекту "Танці з зірками", з яким співачка отримала почесне звання кращої танцювальної пари країни, зізнався, що таємно одружився.

Кузьменко повідомив, що він з нареченою був змушений перенести весілля з-за участі в танцювальному проекті. Але в лютому 2018 року пара все-таки розписалася. І в доказ Кузьменко продемонстрував обручку на безіменному пальці.

Дату весілля пара вибрала саму романтичну – 14 лютого, День всіх закоханих. Як зізнається танцюрист, весілля була дуже скромне.

"Це було дуже скромно. Були тільки батьки. Ми просто розписалися 14 лютого", - сказав Ігор.

Крім того, Ігор Кузьменко розсекретив місце призначення і мету своєї поїздки з Наталею Могилевською.

Цієї зими партнери по танцю літали в Делі, де Могилевська познайомила Кузьменко зі своїм духовним наставником. Як стверджує танцюрист, пара виступила зі своїми танцями в храмі, але публіка ймовірно не змогла оцінити якість виступу.

"Ми танцювали п'ять танців, дуже різних, і публіка, мені здається, не дуже зрозуміла наші танці, тому що вони були частково з нашого проекту "Танці з зірками", - сказав Ігор Кузьменко.

Про духовного наставника Наталії Могилевської Ігор висловлюється добре і повідомив, що він йому дуже сподобався.

"Дуже хороший, позитивний чоловік. Йому, здається, років 80. Але я його дідусем не можу назвати. І він дуже приємний. Насправді, не знаю, чому це сталося, але коли я з ним познайомився, всі місцеві і індуси приходили і цілували йому ногу, коли я до нього підійшов, він підвівся, потиснув мені руку і погладив мене по голові. Було це благословення чи ні, але ось такого типу було", - поділився танцюрист.

Відео: Ігор Кузьменко ("Світське життя")

До речі, канал "Україна" організовує в Києві мега-шоу.

19 травня на Троїцькій площі в Києві канал "Україна" організовує відкрите масштабне шоу "Ліга зірок", хедлайнером якого стане популярний британський співак Джон Ньюмен. Разом з британською зіркою участь у грандіозному відкритому концерті "Ліга зірок" візьмуть найяскравіші українські виконавці: MONATIK, Оля Полякова, Наталія Могилевська, THE HARDKISS, TAYANNA, Alyosha, Сергій Бабкін, Даша Астаф'єва, MELOVIN, Марія Яремчук, DILEMMA, Rumberos, TamerlanAlena.

Рекомендуємо подивитись: The Hardkiss: творчий шлях

Відео: video.rbc.ua