ru ua

Вінні Харлоу: супермодель з нестандартною зовнішністю

Вінні Харлоу: супермодель з нестандартною зовнішністю Фото: Вінні тісно співпрацює з іспанським брендом Desigual

В дитинстві на цій дівчинкою однокласники знущалися, сьогодні ж вона прикрашає собою подіуми модних показів та обкладинки кращих журналів

Час від часу в світі моди з'являються моделі, кардинально змінюють обличчя всієї індустрії. Саме до таких моделей можна без вагань віднести 21-річну Вінні Харлоу, відому під псевдонімом ChantelleWiniie.

Як ви, без сумніву, вже помітили, ця дівчина з Торонто страждає від вітіліго - хронічного порушення пігментації, що приводить до утворення плям на шкірі. Причина захворювання - збій в роботі імунної системи, що приводить до руйнування меланіну.

Вперше захворювання проявилося в чотири роки. Все дитинство дівчинка страждала від глузувань: з-за форми плям в школі її часто дражнили «коровою».

Вінні Харлоу: супермодель з нестандартною зовнішністю

На щастя, Вінні вчасно помітила красуня Тайра Бенкс, яка і привела дівчинку в світ моди - і до безумовної популярності.

Сьогодні ChantelleWiniie активно бере участь у показах провідних будинків моди, регулярно з'являється на обкладинках журналів, знімається в кліпах відомих виконавців, ну і, звичайно, має понад 900 тис. передплатників в Instagram.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я кількість хворих на вітиліго у світі становить від 0,2 до 8% від чисельності всього населення, в середньому близько 30 млн чоловік.