ru ua

"Щоб бути почутим": український шоумен повністю роздягнувся під столичним судом (відео 18+)

"Щоб бути почутим": український шоумен повністю роздягнувся під столичним судом (відео 18+) Фото: Антін Мухарський (facebook.com/AntinMykharskyi)

Артист влаштував "оголений" протест посеред одного з районів Києва

У Києві відомий український шоумен Антін Мухарський повністю роздягнувся перед будівлею Оболонського суду. Таким чином він висловив протест проти дій виконавчого суду, пов'язаних з опікою над дітьми артиста від колишньої дружини - ведучої Сніжани Єгорової. Відповідне відео було опубліковане на сторінці Мухарського у соцмережі Facebook.

"Роздягаюся догола під Оболонським судом, щоб бути почутим Міністром юстиції Павлом Петренко. Петренко - гей! Почуй людей!" – написав артист у публікації.

"Голий і босий я іду по дорозі, якою ходив дуже багато разів. Три з половиною роки в Оболонському суді розглядається мій первинний позов про розгляд та призначення суми аліментів і побачення з дітьми. Рідний Оболонський суд, голий, босий, роздягнений виконавчою службою, я остаточно роздягнений буду тут. Щоб ви розуміли, що зараз я знімаю труси прямо перед Оболонським судом", - сказав в ролику Мухарський.

Свою білизну він повісив на ручку двері будівлі суду.

Він додав, що на його спині, на тату, можна побачити три слова: Бог, Батьківщина, сім'я.

"Сім'я, від якої я не відрікаюся, не відрікаюся від дітей, яких я люблю, і яких мені не дають бачити. І кажу: "пане міністр Петренко! Три з половиною роки я не можу захистити свої права в Оболонському суді, тому що адвокати моєї дружини роблять все, щоб затягувати справу. А судді кажуть: у вашої дружини дуже високі покровителі", - зазначив шоумен.

Він також назвав імена людей, яких він вважає "покровителями" в опублікованому ролику.

"Я називаю цих покровителів: це – міністр юстиції Петренко і представник президента у Верховній Раді пані Ірина Луценко", - заявив шоумен.

На відео присутні відверті кадри.

Відео: Протест Мухарського (facebook.com/AntinMykharskyi)

Варто відзначити, що під кінець відео в кадрі з'явився охоронець будівлі суду, який мовчки вийшов на вулицю і ніяк не перешкоджав оголеному Антіну Мухарському.

Раніше повідомлялося, що Єгорова не дозволяє Мухарському спілкуватися з дітьми українською мовою.