ru ua

"Почуття нікуди подіти не можу": молода дружина 87-річного актора Івана Краско завела коханця

"Почуття нікуди подіти не можу": молода дружина 87-річного актора Івана Краско завела коханця Фото: Іван Краско з Наталією (instagram.com natalia_krasko)

Чоловік розповів про початок відносин

У молодої дружини 87-річного актора радянського кіно Івана Краско Наталі є коханець на ім'я Олександр. Про це свідчить відео з чоловіком, який нібито є коханим Наталії, опублікована на сторінці Super.ru у соцмережі Instagram.

Олександр розповів, як почався роман з Наталією Краско.

"Познайомилися ми з Наталею Краско у липні 2017 року. Я вибіг з бару, купив квіти, підійшов до неї і подарував. Вона мені сказала: "Наталя Краско". Я кажу: "Слухай, ну, ти випадково не онука того самого легендарного, великого нашого Краско? І після цього почалися дзвінки, ми стали з нею зустрічатися, вона читала мені свої вірші", - розповів чоловік про початок роману.

Відео: молодий Коханець дружини актора розповів про роман (instagram.com/super.ru)

Крім того Олександр зізнався, що його побив директор Івана Краско. Сутичка сталася під час зйомок телепередачі з Дмитром Шепелєвим, де Наталя та Іван відповідали на питання про свої стосунки.

Молодий чоловік зазначив, що усвідомлює всю суть ситуації, розуміє, що Наталя заміжня, але не має наміру нічого змінювати.

"Я все прекрасно розумію. Але я свої почуття нікуди подіти не можу, і вона їх теж нікуди подіти не може", - додав чоловік.

До речі, помер відомий російський артист.