ua en ru

Даша Астаф'єва допомогла випустити в Дніпро 3,5 тонн рідкісної риби

Даша Астаф'єва допомогла випустити в Дніпро 3,5 тонн рідкісної риби Фото: Даша Астаф'єва

Співачка випустила в річку кілька особин осетрових

Відома українська співачка і модель Даша Астаф'єва, яка активно готується до літнього сезону у спортзалі, приєдналася до благодійної акції щодо зариблення головної водної артерії України. Відповідні знімки і відео вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Разом з Фондом охорони навколишнього середовища і рибальським магазином зірка випустила в Дніпро занесену в Червону Книгу України стерлядь.

"На варті добрих справ. Спасибі величезне Фонду Охорони Навколишнього природного Середовища України за такий благородний вчинок. Сьогодні ми разом випустили в Дніпро 3500 тонни риби, з них більше 1000 особин стерляді, яка занесена в червону книгу! Ура!", - на радощах повідомила Астаф'єва.

alt

У своєму фотоблоге Даша оприлюднила короткий фрагмент процесу. На ньому артистка, одягнена в червоне, цілує рибку і відпускає її у воду.

Нагадаємо, Даша Астаф'єва показала, як тренує своє тіло в залі. Популярна українська співачка і фотомодель, солістка групи Nikita Даша Астаф'єва продемонструвала своїм шанувальникам, які вправи в спортзалі вона робить, щоб підготувати своє тіло до літа.