ru ua

Даша Астаф'єва розповіла про коханого та плани на весілля

Даша Астаф'єва розповіла про коханого та плани на весілля Фото: Даша Астаф'єва (Кадр з відео youtube.com/Канал Україна)

Через тиждень знайомства, обранець артистки зізнався їй у почуттях

Популярна українська співачка і модель Даша Астаф'єва поділилася з шанувальниками подробицями свого особистого життя. Про це повідомляє журнал Viva!

Одна з найсексуальніших українок Даша Астаф'єва, яка довгий була самотня і нещасна в особистому житті, розповідає, що нарешті зустріла чоловіка своєї мрії.

"Мене буквально переповнює щастя. І хоч вважається, що воно любить тишу, я не можу це приховувати. Все видно по моїх палаючим очам. Люди зустрічають мене і помічають разючі зміни. Я не приховую, що вже рівно рік як зустріла чоловіка, якого дуже довго чекала, заради якої я так часто була самотня навіть поруч з кимось", - зізналася вона.

altФото: Даша Астаф'єва (viva.ua)

Обранця артистки звуть Артем, і він займається бізнесом. Астаф'єва повідомила, що вони вже міркували про майбутнє весілля.

"Всього лише через тиждень з моменту нашого знайомства Артем заговорив про це. Ми гуляли в ботанічному саду, перед нами відкрився такий неймовірний пейзаж, що просто дух захоплювало. Я кажу: "Таке дивовижне мить! Не знаю, чи була така краса в моєму житті". А Артем продовжив: "А для мене воно ще прекрасніше, тому що я точно знаю, що поділяю його з тією людиною, з яким хочу бути разом завжди і з яким хочу мати сім'ю і дітей", - поділилася співачка.

altФото: Співачка щаслива зі своїм коханим (viva.ua)

Але все ж, Астаф'єва повідомляє, що вона з коханим поки що не поспішає вступати шлюб, адже на такий крок треба певний час.

"Ми не поспішаємо. Адже зовсім недавно стали жити разом і хочеться розтягнути період романтики. З Артемом у мене вперше усвідомлені глибокі відносини. Я роблю зусилля над собою, борюся зі своїм безглуздим характером, вчуся поступатися", - розповіла вона.

altФото: Даша Астаф'єва (viva.ua)

Нагадаємо, сексуальна Даша Астаф'єва шокувала Instagram відвертим фото.