ru ua

"Давай більше еротики": Віка з "НеАнгелів" показала спокусливу фігуру на відпочинку в Кенії

"Давай більше еротики": Віка з "НеАнгелів" показала спокусливу фігуру на відпочинку в Кенії Вікторія Смеюха (фото: instagram.com/vikanablack)

Підписники співачки попросили її "перестати худнути"

Українська співачка, учасниця групи "НеАнгели" Вікторія Смеюха свої новорічні канікули проводить в екзотичній Кенії.

Дівчина часто ділиться з Instagram-підписниками яскравими світлинами зі своїх незвичайних поїздок по Савані. Так, в об'єктив Вікторії вже потрапили слони, мавпи, жирафи і навіть крокодили.

"Наша перша ніч у Савані... Зізнатися, я думала, що це буде найкрасивіше місце у всій нашій поїздці. Але Всесвіт щедрий і непередбачуваний, і кожна наступна ніч була набагато більш прекраснішою, а ми цього навіть не очікували. Люблю такі сюрпризи, дякую весь цей світ", - поділилася емоціями співачка.

При цьому Віка поскаржилася, що часто Кенія "балує" її дощами. Проте нещодавно учасниця "НеАнгелів" все ж змогла покрасуватися у відвертому купальнику тілесного кольору.

Віка з Неангелів

Вікторія Смеюха в Кенії (фото: instagram.com/vikanablack)

"Дуже страшно йти по тонкому краю над прірвою, дивлячись з усієї цієї висоти вниз, на годівниці диких тварин. Але озираючись на наше зовсім недавнє минуле, розумієш, що були і набагато небезпечніші історії. P. s. Передбачаючи ваше запитання: ТАК, я цілком віддаю собі звіт у тому, що це Африка", - підписала один зі знімків Вікторія.

Віка Смеюха

"Кожну секунду ловиш себе на думці, що це все Справжнє, а не телевізор" (фото: instagram.com/vikanablack)

Підписники Віки буквально засипали її захопленими коментарями.

"Ноги - просто витвір мистецтва, немає слів", - захоплюється mrsuitman777.

"О, давай більше еротики, на заході там", - просить kerioss.

"Очі розбігаються", - пише wlasenkoal.

Instagram Вікі з Неангелів

Скріншот коментарів instagram.com/vikanablack

Співачка запевняє фанатів, що відпочинок у неї вийшов дуже екзотичний, але безпечний. Однак не обійшлося без неприємностей. Вікторія вже встигла пошкодити ногу.

"Ну не можна просто взяти і не вляпатися в якусь історію. Пообіцяли, що до весілля заживе", - прокоментувала ситуацію Віка.

Віка Смеюха

Віка з "НеАнгелів" (фото: instagram.com/vikanablack)

Віка Смеюха в Кенії

"Вбиваю двох зайців одразу: зміцнюю м'язи рук і перевіряю цю халабуду на міцність", - підписала знімок Віка (фото: instagram.com/vikanablack)

Віка Неангели

"Дуже складно описати свої емоції, коли раптово перед тобою постає жираф.... Нас ніхто ніколи не вчив спілкуватися з тваринами. А їх теж ніхто не вчив спілкуватися з людьми" (фото: instagram.com/vikanablack)

Нагадаємо, що Слава Камінська, друга учасниця групи "НеАнгели", в цей час відпочиває на Мальдівах разом зі своїм чоловіком – відомим пластичним хірургом Едгаром Камінським.