ua en ru

"Давайте знімемо з себе шаровари": Руслана закликала українців змінити імідж країни

"Давайте знімемо з себе шаровари": Руслана закликала українців змінити імідж країни Фото: Руслана Лижичко (facebook.com Niroshani)

Співачка сказала, що вона проти слова "українізація"

Популярна співачка Руслана Лижичко закликала українців покінчити з українізацією і змінити імідж країни. На її думку, українська культура не потребує примусового нав'язування. Про це виконавиця заявила в ефірі програми "Свобода слова".

"Я виступала в Краматорську, там люди ходили з синьо-жовтим прапором. У мене немає ні ілюзій, ні стереотипів, що там щось потрібно українізувати. Я проти слова українізація. Колись в свій час була русифікація, і культуру нам нав'язували. Україна занадто сильна, щоб її задушити", - вважає Руслана.

Руслана сказала, що після Майдану вона чекала реальну українську революцію.

"Всі люди зараз прагнуть отримати новий образ імідж України, щоб ідентифікувати себе – не тільки з вишивками. Мені не вистачає культурної революції. Це добре, що у нас є День вишиванки. Але не ображайтеся і не лайте мене потім в соціальних мережах. Давайте знімемо з себе шаровари", – сказала Руслана.

Відео: Руслана (YouTube/ICTV)

Нагадаємо, що у мережі розповіли про нападки з боку "націоналістів" на людей з регіонів. Деякі українці змушені захищатися від нападок з боку так званих націоналістів, які роблять висновки про людей по їх регіональним походженням. Про це розповів журналіст Роман Бурко.