ru ua

"Навіть хліб перестала їсти": відома українська співачка поділилася рецептом стрункості

"Навіть хліб перестала їсти": відома українська співачка поділилася рецептом стрункості Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Виконавиця іноді дозволяє собі солодке

Популярна українська співачка Анастасія Приходько, яка відома своєю патріотичною позицією, поділилася з шанувальниками секретами стрункої фігури. Про маленькі секрети вона розповіла в інтерв'ю Gazeta.ua.

За словами артистки, вона намагається їсти все корисне і стежить за порціями, а ось зовсім виключити солодощі вона не може.

"Я не їм після 19:00. Взагалі останнім часом дуже мало їм. Намагаюся їсти все корисне. Навіть хліб перестала їсти. Смаженого не їм зовсім. А ось жити без солодкого не можу. Мені треба обов'язково якийсь тортик, вафельку або цукерку з'їсти, а то настрій буде — капець", - зазначила співачка.

"Навіть хліб перестала їсти": відома українська співачка поділилася рецептом стрункостіФото: Анастасія Приходько (gazeta.ua)

На жаль, з поганих звичок у Насті залишилося куріння, вона не може кинути.

"Взагалі люблю себе мучити. Не є. Кидати курити 25-й раз. До сих пір намагаюся. Але вистачило мене на 2 дні, і все. Тільки стрес - і відразу курю. Ви тільки подивіться у вікно. Там стресу вистачає", - зізналася Приходько.

Нагадаємо, що українська співачка, Заслужена артистка України, волонтер і громадський діяч Анастасія Приходько розкрила свій позивний в зоні АТО на Донбасі.

Читайте також Приходько жорстко розкритикувала артистів, які виступають в РФ.