ua en ru

День матері: українські ведучі розповіли про своїх матусь

День матері: українські ведучі розповіли про своїх матусь Колаж РБК-Україна

Ведучі зворушливо привітали своїх мам з наступаючим святом

Напередодні свята Дня матері, який відзначається другої неділі травня, відомі українські ведучі розповіли, чому навчилися у своїх мам.

Так, відома українська телеведуча Леся Нікітюк побажала своїй мамі, своєю "перлині Поділля", щоб вона завжди цвіла і радувала близьких.

Леся згадала смішну історію своєї юності.

"Пам'ятаю, якось я зустрічалася з хлопцем, який навчався у прикордонній академії. І після третього побачення він написав мені смс про те, що його серце належить іншій. А у мене навіть не було грошей на рахунку, щоб йому відповісти. Тоді мама дістала зі схованки 50 гривень, які відкладала собі на пальто, і поповнила мені рахунок в телефоні. Відповідь цьому хлопцеві ми складали разом. Повірте, це було найкраще, найбільше позитивне і смішне повідомлення в історії", - говорить Никитюк.

День матері: українські ведучі розповіли про своїх матусь

Фото: Леся Нікітюк зі своєю мамою (instagram.com/lesia_nikituk)

Ведуча зазначила, що ні в одному журналі і ні в одній книзі не вистачить сторінок, щоб описати всі вчинки, поради та підтримку, які дала їй мама через все життя.

Шоумен і ведучий Олександр Педан розповів, що виріс у багатодітній родині.

"Головне правило, яке я запам'ятав: миє посуд той, хто останній доїдає. Це називається "морським законом" (сміється). А якщо серйозно, то від мами навчився не втручатися в життя близьких. Я дуже вдячний їй за те, що вона давала нам можливість самостійно робити вибір. Мама могла порадити, але ніколи не засуджувала наших з братами дружин, не втручалася у виховання онуків. Я і сам спробую користуватися цим негласним правилом зі своїми дітьми – Лерой і Марчиком", - пригадав Олександр.

День матері: українські ведучі розповіли про своїх матусь

Фото: Олександр Педан (прес-служба "Нового каналу")

Він побажав своїй мамі частіше посміхатися, більше часу проводити з дітьми і внуками, а ще – подорожувати.

Ведучий телевізійної передачі "Ревізор" Микола Тищенко розповів, що мама з раннього дитинства привчила його до самостійності .

"Пам'ятаю, приходив з вулиці і тут же розкидав навсібіч свої речі – сорочки, майки, шорти. Коли я просив її випрати їх, мама завжди говорила: пора ставати самостійним, за тебе твої речі ніхто не буде прати. Спочатку думав, що це просто загрози (посміхається). Але потім зрозумів, що ні...А в такому... скажімо, б/у, на люди з'являтися не можу... І так почав стежити за чистотою своїх речей. Мене ніколи не лякали домашні турботи: запросто можу зробити генеральне прибирання або приготувати для сім'ї", - згадав він.

День матері: українські ведучі розповіли про своїх матусь

Фото: Микола Тищенко (прес-служба "Нового каналу")

Ведучий зазначив, що дуже вдячний матері за те, що вона виплекала цю самостійність у всіх сферах життя.

Микола додав, що бажає мамі прожити своє життя так, як вона хоче.

Раніше повідомлялося, що мешканка Мукачева зустрілася з сином, якого вона залишила в пологовому будинку 25 років тому.

Зіркова пара Горбунов та Осадча