ru ua

В день народження ALEKSEEV зробив довгоочікуваний подарунок шанувальникам

В день народження ALEKSEEV зробив довгоочікуваний подарунок шанувальникам Фото надане прес-службою

18 травня відомому співакові ALEKSEEV виповнилося 25 років

В день народження артист подарував шанувальникам свою нову пісню під назвою "Сберегу". Реліз синглу визначили самі слухачі артиста, які зустрічали пісню на концертах особливо тепло і захоплено! А в соціальних мережах закидали тисячами повідомлень з проханням випустити композицію.

"Моя свобода. Какого ты времени года?" - перші рядки нового синглу "Сберегу", які, за словами ALEKSEEV'а, особливо резонують з його внутрішнім станом сьогодні - в період, коли артист підводить риску свого попереднього року.

В день народження ALEKSEEV зробив довгоочікуваний подарунок шанувальникам

"Для мене день народження - це привід зустрітися з друзями, шанувальниками і моїми рідними людьми. Я багато думаю в цей день: що вийшло за рік, що не встиг, куди йти далі. Дякую тим, хто був поруч, допомагав і вірив", - ділиться ALEKSEEV.

Також він анонсував прем'єру великого сольного live-концерту, що відбудеться 18 травня о 18:00 на YouTube-каналі співака. Живий перформенс з унікальною концепцією сцени, об'ємним світлом і одними з кращих музикантів в складі оркестру з акустики, струнного квартету, перкусії та бек-вокалу онлайн.

Відео: прем'єра синглу ALEKSEEV "Сберегу" (YouTube/ALEKSEEV)

Нагадаємо, співак в цьому році представляв Білорусь на Євробаченні 2018. Він виступив від Білорусі у першому півфіналі пісенного конкурсу, однак не пройшов гранд-фінал. Переможницею Євробачення 2018 стала Нетта Барзілай - представниця Ізраїлю.

Відео: Що ви не знали про Нетту Барзілай? (video.rbc.ua)