ua en ru

"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото

"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото Фото: Ані Лорак (instagram.com/anilorak)

Співачка показала знімок з мамою

Відома українська співачка Ані Лорак, яка регулярно виступає в Росії, показала пару старих знімків. Відповідні фото опубліковані на сторінці співачки у соцмережі Instagram.

На одному з них вона позує з мамою та лялькою, а на іншому Кароліна Куєк (справжнє ім'я співачки) показала себе 15-річну.

"Унікальне дитяче фото, де я з мамою і лялькою Катею, якій обстригла волосся", - написала виконавиця під зображенням.

"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото

Скріншот поста (instagram.com/anilorak)

"Атмосферна фотка, мені дуже подобається. Думаю, що багато, хто її побачив, стали трішки добрішим", - написали в мережі.

"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото

Скріншот поста (instagram.com/anilorak)

"Мені 15 років і я перемогла на вокальному конкурсі "Веселад", - розповіла Ані Лорак.

Деякі користувачі відреагували на публікацію з гнівом:

"Так, на силікон п'ятого розміру ще грошей поки не заробила".

"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото"Грошей ще не заробила": Ані Лорак розгнівала шанувальників старим фото

Скріншот коментарів (instagram.com/anilorak)

До речі, відомий волонтер висловився про "планктон" на концерті Ані Лорак.

"От якщо чесно, у мене немає практично ніяких емоцій з приводу виступу Лорачки в палаці "Україна". Ні обурення, ні злості, ні обурення. Зовсім легким фоном, якась досада, що їй вдалося виступити. Щодо глядачів, аплодували стоячи, - нічого. Напевно, на четвертому році війни потихеньку настає отупіння.Отупіння і розуміння, що є люди, яким пофіг. На війну, на незалежність, на зраду. Є багато людей, яким пофіг. Дуже багато. Вони так виховувалися. Вони так росли. Вони так жили. Брати хабарі і вимагати хабарі — це ж звідси ж", - написав він.