ua en ru

"Десять тисяч хлопців загинуло!": Анастасія Приходько закликала не пускати в Україну російських виконавців

"Десять тисяч хлопців загинуло!": Анастасія Приходько закликала не пускати в Україну російських виконавців Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Співачка привела один приклад

Заслужена артистка України Анастасія Приходько, яка відома своїм патріотизмом, розповіла про своє ставлення до російським виконавцям, які приїжджають в Україну виступати і українцям, які їздять на гастролі в РФ, передає "Обозреватель".

Приходько дивується, навіщо українська влада впускає національних зрадників і навела один приклад.

"Ось сидить такий собі хлопчина десь далеко, дуже хоче змінитися і бути частиною історії України. І ось він переходить на українську мову, починає вивчати історію України, стає волонтером, їздить на фронт, потім йде в добровольці", - каже співачка.

Вона уточнила, що хлопець повертається радісний, що вижив, що у нього вийшло і починає будувати цю країну.

"І відразу на концерт, через 4 роки війни, приїжджає чудовий артист Російської Федерації, який свого часу зрадив народ України і поїхав туди. І він такий – навіщо мені це все, поїду я в Москву на заробітки, раз так. У нас з ними угоди, потяги їздять, літаки літають через Мінськ. Неважливо, автобусом можна доїхати машиною. Навіщо мені цей українська мова, навіщо я витратив стільки часу?"- обурилася Приходько.

Настя підкреслила, що так буде відбуватися все далі і далі.

"У мене тільки одне питання – чому ви це дозволяєте? Зробіть мінімальне, що ми вас просимо, не пускайте сюди національних зрадників! Не забирайте хоча б у нас нашу країну і нашу історію. Ви ж всіляко показуєте як можна її карати, принижувати. Навіщо тоді людям змінюватися, якщо ви так робите. Ви керуєте, нібито, країною. Так якого х*ена вони сюди їздять на четвертий рік війни? Десять тисяч пацанів загинуло десять тисяч. Скільки сімей зруйновано, скільки будинків зруйновано? У нас нема Донецька і Луганська – у нас "ДНР" і "ЛНР", у нас Криму немає, а ви їх пускаєте. На якій підставі, навіщо вам це треба?" – звернулася співачка до української влади.

Вона зазначила, що народ і так злий, а влада робить все для того, щоб посилювати ситуацію.

Приходько ще раз заявила, що настійно просить, щоб був прийнятий закон щодо "гастролерів".

Відео: Мова Анастасії Приходько (youtube.com/Oboz.TV)

Нагадаємо, що Приходько розповіла, які у неї стосунки з батьком.