ru ua

"Діє інтуїтивно": в мережі розповіли про секрет популярності Олега Винника

"Діє інтуїтивно": в мережі розповіли про секрет популярності Олега Винника Фото: Олег Винник (facebook.comOlegg.Vynnyk.official)

Нікітін зазначив, що Винник робить те, що відчуває

Відомий український продюсер Юрій Нікітін розповів про секрет популярності співака Олега Винника. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Гордон".

За словами Нікітіна, головний гастролер в Україні сьогодні – Олег Винник, але його чартова історія і онлайн-позиції далекі від ідеалу.

"Мені здається, тільки зараз, через багато років, індустрія стала ставитися до цього артиста відповідно і він став з'являтися в рейтингах на високих позиціях. Плюс його аудиторія не дуже активна онлайн, тому він будує відносини з нею, використовуючи інші канали комунікації. Ті, які важливі конкретно для глядача", - каже продюсер.

Нікітін зазначив, що Винник робить те, що відчуває.

"У той час як всі намагаються робити "модну музику", він робить те, що відчуває. І те, що, на його думку, хоче його цільова аудиторія. Я придумав цього своє визначення – "знати кожного фана в обличчя", розуміти її, знати про його бажання і його болях. Швидше за все, Винник діє інтуїтивно, але концентрує весь продукт навколо потреб свого глядача. І це історія про популярності", - вважає продюсер.

"А де живе основна частина населення України? Великі міста – то тільки 20-30% всіх жителів. Розумієте, що я хочу цим сказати? Іншим 70% теж потрібні свої кумири. І популярність Олега Винника зароджувалася, впевнений, серед них. А вся інша наша музична поп-культура розрахована в основному на жителів великих регіональних центрів", - додав він.

Нагадаємо, що відомий продюсер висловився про гастролі українців в РФ.