ua en ru

Діана Арбеніна зібралася вийти заміж у Новому році

Діана Арбеніна зібралася вийти заміж у Новому році Фото: Діана Арбеніна (instagram.com-thenightsnipers)

Також співачка розповіла про своїх дітей

Відома російська співачка, лідер групи "Нічні снайпери" Діана Арбеніна розповіла, що в Новому році хоче знайти собі другу половину і офіційно з нею розписатися. Про це повідомляє sobesednik.ru.

"Як кажуть: "Кожному овочу свій строк". Я думала вийти заміж, але що-то в 2017 році не вийшло. А в 2018-му – подивимося. Все-таки рік Собаки – значить, буде рік вірності, відданості. Може, і вийде стати дружиною. А якщо немає, нічого страшного. Краще не одружуватися, ніж потім розлучатися", - каже Діана.

Також співачка розповіла про своїх дітей. За її словами, радість материнства відчути кожна жінка. З появою двійнят її життя круто змінилася.

"Я захотіла дітей у 35 років. І незабаром народила двійнят, Артему і Березні вже за 7 років. Жінка повинна відчути інстинкт материнства", - повідомила Діана.

Тепер з усіх гастролей Діана поспішає додому, до дітей. Арбеніна стверджує, що лише вдома може відчувати себе по-справжньому щасливою. Тому і в новорічну ніч буде вдома.

"Ми відзначимо свято в колі сім'ї: з мамою, татом, дітьми та рідними. Ялинку днями збираємося купувати, але тільки живу – штучні я не сприймаю. Мені навіть подобається, коли ялинка обсипається, люблю підмітати потім голочки. Тільки зараз розумію, що всі дискотеки, за яким я ошивалась в 17-18 років, – річ минуща. Побудьте в цю новорічну ніч з батьками, а погуляти можна і в інші дні. До речі, обов'язково хочу відвідати парк, а також мрію потрапити на каток, хоч і не вмію кататися на ковзанах", - поділилася своїми планами співачка.

Діана Арбеніна народилася 8 липня 1974 року в Західній Білорусії. Однак незабаром сім'я Діани переїхала в Росію, на Далекий Схід, де пройшли її дійство і юність.

Перші пісні Діана почала писати в 1991 році. У 1993 році познайомилася зі Світланою Сурганової, разом з якою створила колектив "Нічні снайпери. Після відходу Сурганової в 2002 році стала єдиною солісткою групи.

Нагадаємо, що Макаревич порадів за Арбеніну і назвав російських журналістів "виродками".