ua en ru

"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото)

"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото) Фото: Леся Нікітюк (instagram.com/lesia_nikituk)

Зірку назвали українською Умою Турман

Відома українська ведуча Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну. Відповідний знімок зірка опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

Варто відзначити, що на фото зовсім не видно купальника.

"Чи любите ви басейн так, як люблю його я?! 9 років плавати - це вам не жарт...Два тренування на день і жерти хочеться постійно", - зазначила Нікітюк. Публікацію вона супроводила хештегом "LadyАмфибия".

"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото)

Скріншот поста (instagram.com/lesia_nikituk)

"Хто плавець? Як часто займаєтеся? За скільки секунд 100 м. Вільним стилем?" – запитала екс-ведуча тревел-шоу "Орел і Решка".

Знімок прокоментували багато користувачів мережі:

"Ти заводиш".

"Українська Ума Турман".

"Красуня".

"Фото нижче...".

"Шикарна".

"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото)"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото)"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото)"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото)"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото)"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото)"Дика кішечка": Леся Нікітюк поділилася еротичним фото з басейну (фото)

Скріншот коментарів (instagram.com/lesia_nikituk)

До речі, Леся Нікітюк здивувала еротичними фото з метеликом.