ua en ru

"Динамо" жорстко розкритикувало рішення ФФУ про матчі в Маріуполі

"Динамо" жорстко розкритикувало рішення ФФУ про матчі в Маріуполі Фото: віце-президент клубу поділився думкою (телеканал 2+2)

"Позиція клубу залишилася незмінною, оскільки вона базується на правових засадах"

Не припиняються скандали з приводу відмови футбольного клубу "Динамо" Київ проводити ігри в прифронтовому Маріуполі. На новий виток обговорення пішли після того, як Федерація Футболу України опублікувала своє рішення з цього питання. Чиновники вважають, що ігри в Донецькій області можливі. Менеджмент столичного клубу з цим різко не згоден.

"ФК "Динамо" Київ своїми діями і заявами не ображає і не принижує ні один з наших суперників, в тому числі, і ФК "Маріуполь". Тому ми не сприймаємо відвертих спекуляцій і троллінгу в свою адресу щодо вимог до організації заходів безпеки до, під час та після проведення матчів у прифронтовій зоні. Президент клубу неодноразово, чітко і однозначно заявляв - команда і вболівальники поїдуть в Маріуполь тільки при наявності письмових гарантій від уповноважених правоохоронних структур", - заявив віце-президент клубу Андрій Мадзяновський.

Тим часом півзахисник "Шахтаря" потренував в Харкові маленьких футболістів.