ua en ru

"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)

"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото) JONIBEK (фото: прес-служба)

Співак зібрав аншлаг на своєму столичному виступі

Популярний артист Середньої Азії – JONIBEK презентував у Києві нову концертну програму під назвою "Диво".

Український шоу-бізнес не залишив без уваги виступ азіатського співака. Серед гостей у залі були: учасник групи "Авіатор" Ігор Воєвудський, режисер Віктор Скуратовський, автор і композитор Олександр Яшин, ведуча і телепродюсер Марія Орлова та багато інших.

JONIBEK вийшов на сцену з командою українських музикантів, яких він уже запросив грати з ним у світовому турі 2018 року. У команді артиста відомі музиканти: художній керівник і вокал – Марина Одольська, перкусія – Орхан Агабейли, гітарист – Дмитро Бабій, звукорежисер проекту – Євген Іванов.

"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)

Фото надані "Master Management"

Співак почав програму з українських пісень, деякі з них вже встигли стати хітами. Як повага глядачам та Україні, JONIBEK свідомо обрав в свій репертуар дві пісні на вірші І. Франка і Т. Шевченка. Артист вихований в інтелігентній сім'ї з великою пошаною до культури і сімейних цінностей. Тому в цей вечір звучали пісні про кохання, про життя.

"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)

Фото надані "Master Management"

Вдячна публіка засипала артиста букетами квітів. В залі можна було побачити і зовсім юних прихильниць артиста, які напам'ять співали пісні JONIBEK.

"Хочу сказати велике спасибі українським глядачам і моїм давнім шанувальникам! Презентація концертної програми "Диво" - це новий етап у моїй творчій біографії. Україна – нова і вже гаряче улюблена мною країна. Я співав у багатьох країнах і на багатьох континентах, і відчуваю, як тепло глядачі приймають мою творчість", - поділився враженнями про концерт JONIBEK.

Весь концерт проходив з відеоінсталяціями. На великому екрані можна було побачити кліпи артиста, а також кадри з гастролей по світу і теплий прийом глядачами. Бурхливими оваціями публіка зустріла номер, в якому на сцену вийшла танцівниця східних танців. Погляди були прикуті до сцени і кожного руху дівчата. У програмі прозвучали пісні українською, російською, таджицькою, фарсі, узбецькою мовами.

"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)

Фото надані "Master Management"

У фіналі концерту відбулася кульмінація: на сцені з'явився батько співака, легенда, Народний артист СРСР - Джурабек Муродов. Зал аплодував стоячи. Батько і син виконали спільну пісню "Зулайхо" (ім'я дівчини - ред).

"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)

Фото надані "Master Management"

Зазначимо, що східний темперамент і мелодійність азіатських мотивів злилися в яскравий симбіоз у концертній програмі "Диво".

"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)"Диво": як у Києві пройшов концерт азіатської зірки JONIBEK (фото)

Фото надані "Master Management"

До речі, Юрій Нікітін розповів про легкий шлях і розвиток музичного бізнесу в Україні.