ua en ru

Дочка відомої української співачки виступила на модному шоу в Москві

Дочка відомої української співачки виступила на модному шоу в Москві Фото: Соня Кіперман (facebook.comSonya.Kiperman)

Мама і бабуся підтримала юну модель

Дочка відомої української співачки Віри Брежнєвої Соня Кіперман взяла участь в модному показі в Москві. Про це передає Spletnik.

Підтримати починаючу модель приїхала і її бабуся (мати Брежнєвої) Тамара Галушка. Віра знімків дочки вона викладала в соцмережах, але поділилася з передплатниками фото зі своєю мамою, а також своїм вбранням на даному заході.

Дочка відомої української співачки виступила на модному шоу в МосквіФото: Віра Брежнєва зі своєю мамою (spletnik.ru)

Дочка відомої української співачки виступила на модному шоу в Москві

Фото: Віра Брежнєва на цьому показі (instagram.com/ververa)

16-річна Соня взяла участь у показі нової колекції Edem Couture.

У рамках показу дочка відомої співачки продемонструвала один образ. Своїми емоціями вона поділилася на сторінці в Instagram.

"Thank you for having me. It was magical", - йдеться в описі до відео цього показу на старнице Соні.

Нагадаємо, що популярний молодий український співак Alekseev і українська телеведуча Регіна Тодоренко отримали нагороди від російського журналу "ОК!"

Варто відзначити, що в конкурсі також брали участь такі українські артисти, як Діма Монатік, група "Гриби", Віра Брежнєва, Анна Сєдокова, Світлана Лобода, співачка Місяць (Христина Бардаш), учасник проекту Estradarada (Олександр Химчук, відомий піснею "Віті треба вийти").

Український співак Alekseev обійшов у номінації "Нові обличчя. Музика" Монатіка та "Гриби". А телеведуча Регіна Тодоренко перемогла українських зірок Віру Брежнєву і Анну Сєдокову, а також російську виконавицю Глюкозу в номінації "Усмішка року R. O. C. S. (жінка)".

Також повідомлялося про те, що російський продюсер Костянтин Меладзе вперше відверто розповів про весілля з Вірою Брежнєвою,, яку вони так ретельно приховували від преси.

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе таємно одружилися в жовтні 2015 року. Нещодавно вони відзначили другу річницю весілля.