Доктор Комаровський порівняв Верховну Раду з "психіатричною лікарнею"

Субота 15 квітня 2017 18:52
Доктор Комаровський порівняв Верховну Раду з "психіатричною лікарнею"
Фото: Доктор Євген Комаровський (РБК-Україна)

Педіатр пояснив, що вважає головною проблемою української влади

Популярний телеведучий і лікар Євген Комаровський назвав головною проблемою України правовий нігілізм, який призводить до беззаконня у владі. При цьому лікар зізнався, що бачить Верховну Раду України, як "психіатричне відділення", а державу – "великий клінікою", якій потрібен хороший "хірург". Про це він сказав в інтерв'ю "ГОРДОН".

"Біда нашої країни в тому, що ті, хто пише правила, демонструють кричущий нігілізм по відношенню до ними ж придуманими правилами. Вони вважають себе за межею законів. Ми бачимо, що 99% тих, що залазять на вершини влади, піднялися через наклеп, крадіжки, зловживання владою, неповагу до інших людей, порушення Божих заповідей, показуху і так далі. І які ми даємо молоді зразки поведінки? Ось дивись: депутат може вдарити людину в прямому ефірі, брехати, на очах у всієї країни використовувати мат, а політичні сили можуть обвішувати плакатами з нецензурною лайкою всю країну і ще мати за це купу виборців", - каже Комаровський.

За словами доктора, він почувається чужим на цьому святі життя" і став по-іншому дивитися на ситуацію в країні.

"Я поступово став на все дивитися як лікар: є психіатричне відділення, називається Верховна Рада, от відділення – Адміністрація Президента, є відділення для буйних – не буду називати його. Тобто за великим рахунком, держава – велика клініка. Але помінявши лікарняну адміністрацію, поставивши нормального начмеда, застосовуючи правильні ліки, є способи довести все до пуття. Але поки я не бачу хорошого хірурга, який готовий ампутувати і викинути все непотрібне", - вважає доктор Комаровський.

До речі, доктор Комаровський різко прокоментував законопроект про заборону абортів в Україні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся