ua en ru

Повинен прочитати кожен: Леся Нікітюк назвала свій топ-5 книг

Повинен прочитати кожен: Леся Нікітюк назвала свій топ-5 книг Фото: Леся Нікітюк (instagram.com/lesia_nikituk)

Зірка розповіла, які книги варто прочитати

Відома українська ведуча Леся Нікітюк назвала п'ять цікавих книг, які варто прочитати кожному. Про це повідомляє Viva.

Варто відзначити, що серед рекомендованих ведучою книг навряд чи знайдеться "заїжджений" бестселер.

  • Річард Бренсон "До біса все! Берися і роби"

Це автобіографічна книга Річарда Бренсона, який заробив чималі статки, не маючи матеріальної підтримки. Поради автора входять в топ-10 кращих мотиваційних видань світу.

Книга вчить ставити перед собою цілі і досягати їх, незважаючи на труднощі. При цьому автор не пояснює, як саме створити свій бізнес, купити автомобіль. Бізнесмен доводить, що кожна хвилина людини важлива і дорога, і тому важливо максимально використовувати час.

Повинен прочитати кожен: Леся Нікітюк назвала свій топ-5 книг

Фото: instagram.com/lesia_nikituk

  • Франческа Меландрі "Єва спить"

Ця книга з Італії від українських видавців і удостоєна літературної премії італійського Elle. Твір, в якому долі персонажів, до яких ти відчуваєш емпатію, переплітаються з історичними подіями Апенін... Меландрі розповідає із завидною психологічною проникливістю про кохання і про взаємини батьків і дітей.

  • Орхан Памук "Музей невинності"

Книга про любов, яка не залишить байдужим.

"Переглянувши всі серії "Величного століття. Роксолана", я, як і всі дівчата, закохалася в турецькі серіали. А тут чудовий роман, дуже глибокий, про неймовіре кохання багатого Кемаля до бідної, та ще й заміжньої жінки, про прекрасні і вічні почуття. Після прочитання цієї книги у мене до цих пір залишився "післясмак", – зазначила телеведуча.

  • Вірджинія Вулф "Місіс Деллоуей"

За словами Нікітюк, книга вельми оригінальна і непередбачувана. "Місіс Деллоуей" написана в техніці так званого "потоку свідомості", тобто думки одного героя змінюють інші, але читача про це не попереджають.

  • Майкл Суэнвик "Одного разу на краю часу"

"Чудові фентезі-оповіді сучасного письменника. Мені дуже сподобалася ця книга про далеке майбутнє, де, разом з тим, автор порушує життєво важливі питання сьогодення – що робить людину людиною, що відбувається з нашим суспільством, що таке індивідуальність", – розповіла Леся Нікітюк.

Зірка зазначила, що в японській мові є таке слово "tsundoku", яке перекладається як "людина, яка купила багато книг, але не може їх прочитати через брак часу", і порекомендувала не ставати "tsundoku".

До речі, Леся Нікітюк спантеличила фанів відвертим фото.

Чого ви не знали про найзнаменитішого ревізорі (відео: STYLER.rbc.ua)