ua ru

Доспівався: Кіркорова будуть судити за плагіат

Доспівався: Кіркорова будуть судити за плагіат Фото: Філіп Кіркоров (life.ru)

Лідер легендарної французької групи Space Дідьє Маруані вимагає 50 млн руб. від "поп-короля російської естради"

Відомий французький музикант і композитор, лідер групи Space Дідьє Маруані звернувся в Московський міський суд з позовом до поп-виконавця Філіпа Кіркорова. Приводом для позову стала пісня "Жорстока любов", яку Філіп Бедросович вперше виконав у 2002 році.

Як розповів Ігор Трунов, який представляє інтереси Маруані в Росії, незалежна експертиза встановила, що музика до "Жорстокої любові" є переробкою пісні "Symphonic space dream" 1999 року.

У зв'язку з цим Маруані в позові просить заборонити Кіркорову виконувати один з його хітів, а також стягнути з російського співака, його композитора Олега Попкова, телеканалу "Росія" (в ефірі якого була вперше виконана пісня), звукозаписної компанії Sony і ТОВ "Філіп Кіркоров Продакшн" по п'ять мільйонів рублів за порушення авторських прав та 50 мільйони за моральну шкоду. Загальна сума позову склала 75 млн 340 тис. руб.

Як показала незалежна експертиза, у пісні "Жорстока любов" дійсно використовувалися мотиви приспіву "Symphonic space dream".

Відсоток запозичення тематичного матеріалу в "жорстоке кохання" становить 31,25%. Відсоток запозичення музичного матеріалу щодо всього твору в цілому становить 43,27%.

До речі, представники Кіркорова пояснили подібну заяву соліста групи Space "бажанням пропіаритися".

Додамо, що Дідьє Маруані заснував групу Space в 1976 році. Фірмовим стилем групи став виступ у скафандрах.

Раніше партія Путіна вкрала малюнки шведського художника для своїх листівок.