ua en ru

Померла оскароносна актриса з "Основного інстинкту"

Померла оскароносна актриса з "Основного інстинкту" Фото: Дороті Мелоун (twitter.com Tribeca)

Смерть настала з природних причин

У США померла оскароносна актриса Дороті Мелоун. Артистка добре відома глядачеві своєю участю в легендарному фільмі "Основний інстинкт" з Майклом Дугласом. Там вона зіграла Хезел Добкінс. Знаменитість померла на 94-му році життя. Смерть настала з природних причин.

Як повідомляє Associated Press, Дороті померла в Далласі.

Народилася Дороті Мелоун 30 січня 1925 року в Чикаго. Потім разом з сім'єю переїхала в Даллас. З юних років Дороті стала зніматися в якості моделі і брати участь у шкільних театральних постановках. У роки навчання в Південному Методистського університету її помітив агент RKO, незабаром вона підписала контракт з цією кінокомпанією. У 1942 році відбувся дебют в кіно. В її кінографії є зйомки в таких картинах, як "Закон і порядок", "Художники і моделі", "Людина з тисячею облич", "Вбивця, який налякав Нью-Йорк", "Легка здобич", "Глибокий сон".

Померла оскароносна актриса з "Основного інстинкту"Фото: Актриса народилася в Чикаго (flickr.com michele261)

За роль в картині "Слова, написані на вітрі" Мелоун була удостоєна премії Американської кіноакадемії за кращу жіночу роль другого плану у 1957 році. Однак найбільшу популярність актриса здобула роллю Констанс Маккінзі "Пейтон Плейс". Мелоун знімалася в картинах з такими зірками, як Хамфрі Богарт і Лорен Беколл, Рок Хадсон, Рональд Рейган.

Померла оскароносна актриса з "Основного інстинкту"Фото: Дороті Мелоун (twitter.com Tribeca)

Останньою роботою Мелоун стала картина "Основний інстинкт", де вона знялася з Майклом Дугласом і Шерон Стоун.

Нагадаємо, що американська актриса Джейн Фонда, володарка "Оскара" за ролі в картинах "Повернення додому" і "Клют", зізналася в тому, що пережила операцію з видалення ракової пухлини на губі.