ua en ru

"Дражнили шваброю і жирафом": Полякова відверто розповіла про своє дитинство

"Дражнили шваброю і жирафом": Полякова відверто розповіла про своє дитинство Фото: Оля Полякова (прес-служба)

Артистка каже, що в дитинстві у неї було дуже багато комплексів

Українська співачка Оля Полякова розповіла про своє дитинство. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Факты".

"Дражнили шваброю і жирафом": Полякова відверто розповіла про своє дитинствоФото: Оля Полякова (фото: instagram.com/polyakovamusic)

Співачка розповіла, що її тато був дипломатом, батьки багато часу проводили за кордоном, а вона залишалася з бабусею.

"Бабуся — лікар, вона працювала з 9 ранку до 6 вечора. Особливо на канікулах мені нічим було зайнятися. Могла робити все, що хотіла. Дивуюся, як наші діти зараз ростуть. От раніше встав вранці, з'їв, що там було на столі, і весь день слоняешься, де хочеш", - говорить Оля.

Також зірка зізналася, які обов'язки у неї були в дитинстві. Бабуся поклала на неї обов'язок годувати кролів. Потрібно було три рази в день нарвати їм трави.

"Але я забувала про це, бігала весь день, а в 5.45 летіла додому, зривала біля будинку якихось кілька травинок, закидала голодним кроликам і казала бабусі, що вони все з'їли. Як ці бідні зайчики вижили, не знаю", - згадує Полякова.

Артистка каже, що в дитинстві у неї було дуже багато комплексів.

"найвища в класі і у дворі, худа, сутула. Дуже соромилася свого зростання. Не мала жодних ілюзій з приводу себе. Це зараз я дивлюся старі фотографії і розумію, що була хороша. Особливо на знімках, зроблених мамою. Тоді я навіть хотіла порвати їх. "Через 20 років ти будеш пишатися цими фото", — переконувала мене мама. Я якось дуже довго процвітала, була довгою і плоскою, не представляє інтересу для однокласників. Мене дражнили і шваброю, і жирафом, і палицею, дошкою. Але років у 18 все змінилося", - поділилася співачка.

Нагадаємо, що донька Олі Полякової вразила схожістю з співачкою.