ru ua

Дрю Беррімор розповіла, як вона знайомиться з чоловіками

Дрю Беррімор розповіла, як вона знайомиться з чоловіками Фото: Кадр з фільму "На відстані кохання"

Актриса сидить на сайтах знайомств

Після розриву стосунків з колишнім чоловіком Уіллом Копельманом американська актриса Дрю Беррімор зареєструвалася в одному з онлайн-додатків для знайомств. Вона зазначила, що була шокована, коли через 4 дні користування цим сервісом її екс-чоловік натрапив на її профіль. Про це вона повідомила на шоу Елен Дедженерес.

Беррімор зізналася, що з юного віку мріяла про подібну можливість знайомитися з чоловіками. "У підлітковому віці я була схвильована ідеєю побачення наосліп. Я хотіла спілкування, яке ні до чого не зобов'язує і яке можна припинити в будь-яку секунду. І ось це стало реальністю ... Моя подруга сиділа на одному з таких сайтів. Потім я десь почула , що Емі Шумер познайомилася зі своїм хлопцем через dating-додаток. І одного вечора я зробила це. Я летіла тоді додому і подумала: "Чорт! Я ж мріяла про це, чому б і мені тепер не спробувати?"" - сказала актриса.

Артистка зазначила, що пошуки хлопця в Інтернеті поки не увінчалися успіхом. "Спочатку я запропонувала одному хлопцеві випити по келишку, але відповіді від нього так і не було, другий запропонував мені зустрітися чітко в певний час, з 7 до 8", - поскаржилася Дрю. Неприємним для актриси стало питання колишнього чоловіка про її успіхи в додатку. "Я була в шоці, коли він запитав мене про це. Запитала: "Як ти дізнався? Я ж там була всього 4 дні! "Виявилося, що він побачив мій профіль у себе на телефоні. Я все ще зареєстрована у цьому чортовому додатку і ніяк не можу звідти піти", - додала вона.