ru ua

Дует Тамерлан та Альона вийшли на ринг одне проти одного (відео)

Дует Тамерлан та Альона вийшли на ринг одне проти одного (відео) Фото: Прем'єра нової відеороботи дуету (прес-служба)

Кровопролитний баттл в ім'я любові показали у новому відео TamerlanAlena

Відбулася прем'єра нового, убивчо красивого відеокліпу українського neo r'n'b гурту TamerlanAlena "Покопокохай".

Режисером роботи стала студія Gloria FX, відома роботою з Justin Bieber і Coldplay.

Екранізувати свій перший авторський україномовний трек "Покопокохай" артисти вирішили спільно з переможцями MTV VMA 2015 і 2016 років.

Відео: Прем'єра відеокліпу TamerlanAlena - "Покопокохай" (Youtube-канал TamerlanAlena)

Gloria FX славиться складної зйомкою і креативним простпродакшеном. Режисери змогли втілити відеоекспрессію в історію, яка відбувається на рингу. Це справжній бій, до якого артисти готувалися тривалий час, тренуючись зі спеціально запрошеним тренером з Тайваню.

Боксерський ринг, в якому відбувся кровопролитний бій за любов, став ще й найбільш стильним рингом, в якому образи Альони змінювалися швидше ударів джебу.

Дует Тамерлан та Альона вийшли на ринг одне проти одного (відео)Дует Тамерлан та Альона вийшли на ринг одне проти одного (відео)Дует Тамерлан та Альона вийшли на ринг одне проти одного (відео)Дует Тамерлан та Альона вийшли на ринг одне проти одного (відео)Дует Тамерлан та Альона вийшли на ринг одне проти одного (відео)

Фото: Місцем зйомок кліпу став боксерський ринг (прес-служба)

Інтернаціональна аудиторія стежить за боєм Тамерлана і Альони, вибираючи переможця за допомогою соцмереж, а VIP-гості спостерігають за баттлами у віртуальній реальності, хоча все відбувається на їхніх очах!

Увага у відео загострюється на поколінні, яке, маючи можливість відчувати всі почуття в реальності, з легкістю змінює це на віртуальне сприйняття.

"У нас на майданчику був креатив і ще раз креатив, всі жили і реалізували себе там. І ми раді, що все - від артистів до оператора, освітлювачів, стилістів - були в проекті душею і тілом. І тому результат очевидний. Я вважаю, ми зняли круте відео, і дуже сподіваюся, що глядачі це оцінять", - розповів продюсер Gloria FX Сергій Машівський.

Дует Тамерлан та Альона вийшли на ринг одне проти одного (відео)Фото: Новий кліп дуету Тамерлан і Альона (прес-служба)

"Це були одні з найскладніших зйомок відеокліпу, в яких ми брали участь! Знімали все практично вночі, потрібно було битися по-справжньому, тому було непросто, але результат того вартий!", - коментує Олена.

"А як вам фінал відео? ви навіть не уявляєте, яке ми задумали продовження (посміхається). Підготовка до зйомок теж була тривалою - ми спеціально тренувалися з майстром з Тайвані, "відточували" удари! Моє спортивне минуле мені неабияк допомогло. Дуже цікава реакція публіки, тому що в кадрі ми ще ніколи не билися до хоч і віртуальної, але крові! ", - розповідає Тамерлан.

До речі, український гурт вразив соцмережі відвертим кліпом.