ru ua

Джамала привітала Україну з початком Євробачення 2017

Джамала привітала Україну з початком Євробачення 2017 Фото: Джамала (РБК-Україна)

Співачка написала проникливий пост в соціальній мережі

Українська співачка Джамала привітала всю країну з початком музичного конкурсу Євробачення 2017, який проходить у Києві. Виконавиця щаслива, що Україна приймає цей конкурс. Про це зірка написала на своїй сторінці в Facebook, прикріпивши також кілька своїх нових фотографій.

"Я неймовірно рада вітати вас усіх в Києві! Я щаслива від того, що Україна приймає в себе конкурс, і я щаслива, що ми з вами разом станемо учасниками цієї радісної події - Євробачення 2017.Завдяки цьому конкурсу до України завітали тисячі людей. Вони побачать справжній Київ, справжню Україну", - написала Джамала.

"Вони узнають про нашу країну не з заголовків новин та ТБ-сюжетів, а побачать її справжнє обличчя, познайомляться з її людьми, спробують її кухню та почують музику. Саме українська музика зібрала нас всіх тут. І я дуже сподіваюсь та бажаю нам усім, щоб Євробачення 2017 також подарувало нам нові чудові пісні різноманітних стилів та жанрів", - додала співачка.

i'm so glad to welcome you here in Kyiv! I'm happy that Ukraine welcomes Eurovision Song Contest and i'm so happy that...

Опубліковано Jamala | Джамалою 7 травня 2017 р.

Раніше Джамала згадала свій перший виступ на Євробаченні.