ru ua

Джамала запропонувала випускникам з окупованих територій поступати до вищів в Україні

Джамала запропонувала випускникам з окупованих територій поступати до вищів в Україні Фото: Джамала (РБК-Україна)

Співачка повідомила про спрощений для абітурієнтів способі надходити в українські навчальні заклади

Популярна співачка Джамала закликала випускників з окупованих територій вступати у вузи. які знаходяться на підконтрольній території Україні. Про це стало відомо з ролика, який опублікувала прес-служба міністерства з питань тимчасово окупованих територій і переселенців, Facebook.

""Шановні випускники Криму та Донбасу! Ви всі народились в Україні. Зараз у вас дуже відповідальна мить, коли ви вирішуєте своє майбутнє. Це важко зробити для будь-кого, а особливо для тих, хто проти власної волі залишився на окупованих територіях. У вас є можливість навчатись в Україні, яка відкрита для всього світу. Зробіть свій вибір! Мрійте, дійте і перемагайте самих себе!"- сказала в ролику Джамала.

Відео facebook.com/pg/MinistryforTOTandIDPs

Користувачі мережі захопилися вчинком співачки і вважають, що вона абсолютно права.

"Джамала - розумниця! Діти - майбутнє будь-якої держави. А для всіх, хто підтримує російський світ - слухайте уважно Джамалу. Мова йде про тих дітей, які проти своєї волі живуть у цьому недогосударстве. Чи скільки їх там ? Два-три? Новоросія ж ще! Як же я могла забути про це "диво держава"?", - написала Ірина Приходько.

До речі, на сайті безкоштовних оголошень пропонують допомогу для абітурієнтів, погано склали ЗНО .