Джамала презентувала нову медіа-нагороду Adami

Вівторок 08 вересня 2015 14:20
Джамала презентувала нову медіа-нагороду Adami
Кримськотатарська співачка Джамала своєю харизмою і унікальним голосом давно пропагує культурне різноманіття

Конкурс пропонує позмагатися з журналістами з шести країн в кращому освітленні культурного різноманіття

Сьогодні в Києві відбулася презентація нової медіа-нагороди, пов'язаної з підтримкою культурної різноманітності в Східній Європі.

За участі гендиректора НТКУ Зураба Аласанії і співачки Джамали було оголошено про початок міжнародного медіа-конкурсу фільмів, теле - і інтернет-програм, які пропагують міжкультурний діалог, поширюють ідею мирного співжиття людей, що належать до різних національностей, етносів, релігій або культурам.

У конкурсі існує шість категорій: розважальний формат (ігрова продукція), інформаційний формат (документальна продукція), новинна і короткометражна документальна продукція, молодіжна нагорода, інтернет-сайти та інтернет-відео.

Змагатися за першість будуть шість країн-учасниць Східного партнерства в рамках проекту ЄС: Азербарджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова і Україна.

Вручення нагороди відбудеться в грудні у форматі телесобытия - прямої трансляції святкового гала-церемонії в Тбілісі.

Заявку на участь у конкурсі мовники, продюсерські компанії, освітні установи та фізичні особи можуть подати до 25 жовтня, зареєструвавшись на сайті www.adamimediaprize.eu і відправивши 2 DVD разом із заповненим бланком заявки за адресою офісу Швейцарського бюро співробітництва в Грузії: вул. Радиани, 12, Тбілісі 0179.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся