ua en ru

Джамала прокоментувала можливість повернути KADNAY у фінал Нацвідбору

Джамала прокоментувала можливість повернути KADNAY у фінал Нацвідбору Фото: KADNAY на сцені півфіналу Нацвідбору (РБК-Україна)

Співачка з жалем відзначила, що глядачі зробили свій вибір не на користь гурту

Переможниця Євробачення Джамала, яка є членом журі в українському Нацвідборі, відповіла на прохання повернути у фінал конкурсу групу KADNAY. Саме вони стали лідерами суддівського голосування, але не пройшли через слабку підтримку глядачів.

У Instagram Кирило Татаринов опублікував у коментарях до знімка співачки крик душі: "Джамала, поверніть KADNAY у фінал".

Зірка помітила це звернення і безаппеляционно відповіла на нього.

"Неможливо змінити правила. Народ проголосував", - каже вона.

Джамала прокоментувала можливість повернути KADNAY у фінал Нацвідбору

Нагадаємо, що на сцені Нацвідбору група KADNAY представила пісню "Freedom In My Mind". На сцені з'явилися Діма Каднай і Філ Коляденко, які вважають Євробачення хвилюючим досвідом і "сильним стусаном під зад". Джамалу найбільше приємно здивував вокал Коляденко, а також вразив сам номер. "Тут є і харизма, і пісня, вдало за змістом і звучанням", - прокоментувала вона.

Зазначимо, що за правилами з трьох півфіналів у фінал потрапили по два учасника. Шість конкурсантів виступлять у заключному етапі змагання вже 25 лютого.

До речі, визначено порядок виступу конкурсантів у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2017.