ru ua

Джамала намагалася приховати животик на допрем'єрному показі фільму (фото)

Джамала намагалася приховати животик на допрем'єрному показі фільму (фото) Фото: Джамала (РБК-Україна)

Раніше співачка розповіла про свою вагітність

Українська співачка Джамала, незважаючи на вагітність, продовжує вести активний спосіб життя і відвідує різні заходи. Тим не менш, зірка намагається приховувати своє положення під спеціально підібраним одягом.

У вівторок, 12 грудня, Джамала відвідала допрем'єрний показ фантастичного фільму "Зоряні Війни: Останні джедаї", який відбувся в одному з київських кінотеатрів.

Зірка відвідала показ кінострічки в чорному комплекті – туніці і штанях. Образ доповнили чорні лаковані чоботи і коси на голові. Фото співачка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Джамала намагалася приховати животик на допрем'єрному показі фільму (фото)Фото: Джамала (instagram.com)

Нагадаємо, що в київському кінотеатрі "Оскар" відбувся перший в Україні закритий допрем'єрний показ космічної саги "Зоряні війни: Останні джедаї". Першими стрічку побачили Ігор Тарнопольський, Дмитро Ступка з дружиною Поліною Логунової, Микита Добринін, Ірина Заря, Олексій Прищепа, Єлизавета Юрушева, Руслан Багінський, Жан Гріцфельдт, Анастасія Даугуле і багато інші.

Зазначимо, що на екранах мережі кінотеатрів "Оскар" фільм "Зоряні війни: Останні джедаї" стартує з 14 грудня.

Також повідомлялося, що Джамала розсекретила свою вагітність.

"Звичайно, мені хотілося б тримати це в секреті і поділитися новиною тільки з найближчими, але багато хто вже й так здогадалися", - написала співачка.

Зірка розповіла цікаві деталі своєї вагітності. Її первісток повинен з'явитися на світ навесні. До цього часу зірка планує переїхати у трикімнатну квартиру, яку їй презентували у зв'язку з перемогою на музичному конкурсі.

За словами знаменитості, ця дитина дуже бажаний. "Я сказала про цю новину лише тому, що зараз тренер на Голосі країни і було багато запитань. Потап запитав мене: Джамала ти якась загадкова. Я кажу: так. Він: я щось зрозумів. Я кажу: якщо зрозумів, то мовчи. Це диво, все крапка", - зізналася Джамала.