ru ua

Джамала розповіла, як готувалася до пологів і тримала себе в формі

Джамала розповіла, як готувалася до пологів і тримала себе в формі Фото: Джамала (РБК-Україна)

Артистка стала мамою 27 березня

Українська співачка Джамала розповіла, як вона готувалася до пологів і підтримувала себе у формі. Цим співачка поділилася в інтерв'ю Milktalks.

"Ми з Бекіром їздили на фестивалі, ходили на концерти в цей період. Напевно, наш малюк думає, що все навколо постійно співають (посміхається). Якщо вірити, що діти запам'ятовують все вже в утробі, то вражень у нього повинно бути достатньо багато", - зазначила Джамала.

"На курси ми не ходили, але у нас було кілька індивідуальних зустрічей на тему партнерських пологів. Всю літературу про догляд за дитиною читає чоловік, а то я дуже недовірлива, з будь-якого приводу буду себе накручувати, якщо прочитаю щось неприємне. Тому теоретичну частину делегувала йому", - сказала зірка.

Джамала зазначила, що під час вагітності її переваги в їжі залишилися незмінними, але вона намагалася стежити за вагою і не переїдати.

Відео: Вітаємо Джамалу з народженням первістка! (Video.rbc.ua)

"Скажу по секрету, що за час вагітності набрала 13 кг. Судячи з коментарів в соціальних мережах, багатьом здається, що я повинна залишитися в цій вазі. Так що дівчатка, не бійтеся, виявилося, плюс 13 кг - це навіть гарно", - зазначила співачка.

Артистка також займалася "ледачою" йогою і регулярно відвідувала басейн у спортивному клубі.

Раніше Джамала розповіла про свої емоції після пологів.