ua en ru

Джамала розповіла про своє ставлення до Собчак

Джамала розповіла про своє ставлення до Собчак Колаж РБК-Україна

Співачка прокоментувала бажання Собчак балотуватися в президенти РФ

Знаменита українська співачка Джамала розповіла про своє ставлення до Ксенії Собчак. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "КримРеалії".

Журналіст зазначив, що на сцені в Юрмалі Джамалу представляли Ксенія Собчак і Сергій Лазарєв. Одного вона перемогла на "Євробаченні", а друга в передвиборної президентської кампанії в Росії каже, що Крим – це Україна.

Джамала підкреслила, що Собчак – молодець, раз говорить таке. Також співачка розповіла, як ставиться до свого колишнього конкурента в конкурсі Євробачення Сергію Лазарєву.

З Сергієм Лазарєвим ми навіть два рази сиділи разом в журі на дитячій "Новій хвилі". На "Євробаченні" я підійшла до нього першою привітатися, він сторопів, але привітався у відповідь. І Філіп Кіркоров теж. Я нормально ставлюся до цих людей, як до творчих одиниць. Я не беруся судити, мені здається, вони хороші люди", - вважає Джамала.

За її словами, на Лазарєва чинився тиск і "жахливий пресинг".

"Я повністю зіпсувала їм малину. Вони (Росія) вкладали в цей номер мільйони мільярдів. І тут ми такі прийшли, все українського виробництва – від туфель до постановки номера", - розповіла співачка.

Джамала також Собчак прокоментувала бажання балотуватися в президенти Росії. Співачка сказала, що їй все одно, хто в Росії буде президентом.

"Мені головне, щоб мою країну не чіпали, щоб відстали від нас", - підсумувала Джамала.

Нагадаємо, що Джамала згадала про своє важке дитинство, а також розповіла, що дізнається про рідному домі в Малореченському тільки зі слів батьків, які там залишилися. Вона повідомила, що поки не їздить у Крим.