ua ru

"Джамала була закохана в Ваню, а Ваня - у трипільські розкопки": найкращі жарти Притули на Євробаченні 2018 (відео)

"Джамала була закохана в Ваню, а Ваня - у трипільські розкопки": найкращі жарти Притули на Євробаченні 2018 (відео) Фото: Сергій Притула (РБК-Україна)

Як відомий шоумен висміював учасників першого фіналу Нацвідбору

В Україні 10 лютого відбувся перший Національний відбір на міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2018. Переможцями першого півфіналу стали LAUD, The Erised і VILNA. Напередодні другого півфіналу у мережі зібрали кращі жарти шоумена та ведучого Нацвідбору Сегрея Притули. Відповідне відео опубліковане в YouTube.

Під час ефіру ведучий жартував над кожним учасником і, навіть, над суддями. Так, під роздачу потрапив співак BATNA. Притула відзначив, що учасник витратив всі гроші на розкрутку, оскільки, навіть, "на шкарпетки не залишилося".

А суддю Нацвідбору Андрія Данилка Притула запитав: "Ви слухаєте свої пісні перед побаченням? Якщо так, то навіщо?!".

"Я слухаю свої альбоми в розпал побачення", - відповів Данилко.

Жартував шоумен і над віком учасника першого півфіналу Сергія Бабкіна, і над виступом колективу KAZKA, загалом, Притула висміяв кожного претендента на конкурс.

А після виступу гурту KOZAK SYSTEM Притула заявив, що розуміє, чому колектив вибрав пісню "Mamai".

"Я стояв за кулісами, і розумів: якщо ви потрапите на Євробачення від України, - Молдова, Румунія і всі Балкани відразу автоматично за нас голосують, - це по-перше", - зазначив шоумен.

"А по-друге, я розумів, що після цього ефіру ви будете бажані на будь весіллі у Снятинському районі", - додав він.

Однак Притула жартував не тільки над учасниками, але й над суддями. Зокрема, героїнею гумору шоумена виявилася вагітна Джамала, переможниця Євробачення 2016.

Після виступу рок-гурту KOZAK SYSTEM співачка зізналася лідеру колективу Івану Леньо, що була в нього закохана, після чого той підійшов до вагітної зірки і вони поцілувалися.

На інцидент відреагував Притула.

"Насправді це трагічна історія... Джамала була закохана в Ваню, а Ваня - у трипільські розкопки", - заявив ведучий (прив'язка до пісні гурту, в якій співається про козака Мамая – релігійний символ трипільців).

Відео: Найкращі жарти Притули (YouTube/Телеканал СТБ)

Нагадаємо, 17 лютого відбудеться другий півфінал Національного відбору на Євробачення 2018. Варто зазначити, що в кожному прямому ефірі Нацвідбору виступає зірковий гість.

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2018 відбудеться у столиці Португалії Лісабоні з 8 по 12 травня.

Раніше повідомлялося, що вагітна Джамала зізналася в коханні українському музиканту.