ua ru

Джамала виходить заміж: співачка розповіла про подробиці пропозиції

Джамала виходить заміж: співачка розповіла про подробиці пропозиції Фото: Джамала і її наречений (JetSetter.ua)

Переможниця Євробачення 2016 року розповіла, як наречений зробив пропозицію

Нещодавно українська співачка Джамала повідомила, що виходить заміж. Вона розповіла, як її коханий, кримський татарин Бекір Сулейманов, зробив їй пропозицію.

Джамала зізналася в ефірі "Просто радіо", що після оголошення про заручини її вітали більше, ніж після перемоги на "Євробаченні", повідомляє Обозреватель.

"Це було неймовірно романтично! У мене концерт у Львові. Я виступаю, близько 11 це все закінчується і тут в о пів на дванадцяту дзвінок. Нібито від мого PR-директора Дениса Козловського, який говорить, що неймовірний польський фотограф якогось супер-видання чекає на мене, щоб зробити фотосесію (увага!) на Ратуші. Якщо хтось був, то знає, що там неймовірно високо і підніматися пішки по дерев'яних сходах", - розповідає співачка.

"Отже, хоче зробити панорамну фотографію зі мною зараз або ніколи, завтра вранці він відлітає. Я просто у нестямі від злості - у мене ж концерт був! Я на підборах і в концертній сукні повинна їхати на Ратушу, щоб зробити одне фото! Я їду, піднімаюся - холодно, вітер, дощ. Бачу красивий Львів з висоти пташиного польоту - обертаюся, а тут стоїть мій наречений з квітами, з обручкою. Загалом, він мені став говорити дуже багато теплих слів, пролунало: "Будь моєю дружиною". Я сказала: "Ну звичайно так!", - поділилася Джамала.

Нагадаємо, справжнє ім'я співачки - Сусана Джамаладінова.

До речі, Джамала похвалилася обручкою.