ru ua

Джеджула заявив, що вклав в організацію церемонії відкриття Євробачення 2017 власні гроші

Джеджула заявив, що вклав в організацію церемонії відкриття Євробачення 2017 власні гроші Фото: Андрій Джеджула (facebook.com/andrey.djedjula.3)

Шоумену належало 2,5 млн грн за проведення офіційного старту конкурсу

Андрій Джеджула розповів, що вклав власні кошти у церемонію відкриття Євробачення 2017, яка відбулося у неділю, 7 травня, пише "КП" в Україні".

"Якщо чесно, на даний момент я проінвестував в захід свої власні гроші, але я сподіваюся, що мені відшкодують всі витрати", - розповів шоумен.

Джеджула також поділився, куди пішли ті 2,5 млн грн, які він повинен був одержати за те, що став ведучим відкриття конкурсу.

Відео: Андрій Джеджула на червоній доріжці (facebook.com/andrey.djedjula.3)

"Моя компанія Djedjula MUSIC уклала договір на організацію та проведення церемонії відкриття "Євробачення". Тож ці гроші дісталися не тільки мені, а багатьом талановитим людям. Дивіться: семеро провідних на червоній доріжці, учасники концерту на відкритті в Євроклубі - два музичних бенду: Олег Скрипка і "Друга ріка", ще оркестр НАОНІ, а це 53 людини. Крім цього моя команда Djedjula MUSIC, а це 8 менеджерів, з якими я постійно працюю, команда гримерів - 15 осіб, режисерсько-постановочна команда, а це ще людей десять. Мені здається, це не мало, хоча я міг когось і упустити", - сказав Джеджула.

Раніше стало відомо, скільки заробили ведучі відкриття Євробачення за один вечір.