ua en ru

Дженніфер Лопес зізналася, яке повідомлення коханого її підкорило

Дженніфер Лопес зізналася, яке повідомлення коханого її підкорило Фото: Vanity Fair

Співачка розповіла про перше побачення зі своїм нинішнім партнером

Співачка і актриса Дженніфер Лопес розповіла про початок стосунків і перше побачення зі своїм хлопцем бейсболістом Алексом Родрігесом. Спочатку вона взяла ініціативу в свої руки, але вирішальним стало СМС від чоловіка під час зустрічі. Про це повідомляє Vanity Fair.

Лопес і Родрігес знайомі вже 12 років, але до минулого року спілкувалися тільки на вечірках. Романтичні стосунки почалися з того, що Джей Ло взяла ініціативу в свої руки: "Це один з тих моментів, коли ви відчуваєте, що потрібно зробити те, що ви в принципі могли б і не робити. Я могла пройти повз, але все ж підійшла до нього і сказала: "Привіт"". За цим послідувало побачення в ресторані в Лос-Анджелесі, про яке співачка згадує: "Він був таким балакучим! Я думала, що сама буду багато говорити, але я просто слухала. А він розповідав про плани, про прощання з бейсболом, про те, як мріяв знову одружитися, - про речі, які на першому побаченні зазвичай не обговорюють ".

Сам бейсболіст зізнався, що не розглядав цю зустріч як побачення: "Вона мені рази три або чотири сказала, що самотня. Мені потрібно було відійти і все осмислити. Я пішов до вбиральні і набрався мужності, щоб відправити їй повідомлення". Лопес розповіла, що було в цьому повідомленні: "Там було написано:" Ти просто ****** [невимовно] сексуально виглядаєш". Відразу після цього спрацювала пожежна сигналізація, і нам довелося евакуюватися".