ru ua

Джессіка Біл розповіла про статеве виховання свого дворічного сина

Джессіка Біл розповіла про статеве виховання свого дворічного сина Фото: instagram.com/justintimberlake

Дружина Тімберлейка розповідає синові про анатомію на прикладі свого тіла

Американська актриса і дружина виконавця Джастіна Тімберлейка Джессіка Біл розповіла, що вже зайнялася статевим вихованням свого дворічного сина Сайласа Рендалла. Вона почала розповідати малюкові про будову тіла людини і статеві відмінності хлопчиків і дівчаток. Артистка вважає, що говорити з маленькою дитиною відкрито про такі речі - це абсолютно прийнятно. Про це повідомляє ELLE.

"Ми з ним використовуємо наукові терміни. Коли ми разом миємося, то я розповідаю йому, як влаштоване тіло. Я розумію, що, напевно, для цього ще рано, але впевнена, що соромного в цьому теж нічого немає. Я просто пояснюю йому, що він влаштований так, а я інакше. Я впевнена в тому, що повага до інших і до себе повинна починатися з самого раннього віку", - сказала Біл.

Нагадаємо, що актриса займається не тільки вихованням свого сина, але і запустила курси сексуальної освіти для жінок. "У якийсь момент я зрозуміла, що не маю найменшого поняття про те, як влаштований мій організм і що відбувається з моїм тілом. І усвідомлення цього стало для мене великим шоком. Причому я не одна така!", - пояснила жінка своє бажання займатися цим проектом.