ru ua

Джеймса Франко звинуватили в сексуальному насильстві над неповнолітніми

Джеймса Франко звинуватили в сексуальному насильстві над неповнолітніми Фото: Кадр з фільму "Горе-творець"

Відомий актор опинився в центрі секс-скандалу

Американського актора Джеймса Франко, якого в цьому році нагородили премією "Золотий глобус" за роль у фільмі "Горе-творець", звинуватили в сексуальних домаганнях. Актриса Вайолет Палей на своїй офіційній сторінці в Twitter розповіла, що артист намагався примусити її до сексуального зв'язку, а пізніше запрошував до готелю її неповнолітню подругу. Про це повідомляє NY Daily News.

"У тебе на церемонії був дуже цікавий значок #TimesUp, Джеймс Франко. Може бути, ти забув, коли намагався в своїй машині схилити мою голову до свого оголеного пеніса, а іншим разом ти намагався заманити в свій номер в готелі мою подругу, якій було всього 17 років? І це після того, як тебе зловили на спробі зробити те ж саме з іншою 17-річною дівчиною?", - написала Палей.

У цьому році на церемонії вручення нагород Голлівудської асоціації іноземної преси на багатьох зірках можна було помітити значки з написом "TimesUp" ( "Час вийшов"). Це значки громадської організації, яку створили американські актриси кіно, театру і телебачення для боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією за статевою ознакою.