ua en ru

Джолі та Пітт знову разом: колишнє подружжя оголосили тимчасове перемир'я

Джолі та Пітт знову разом: колишнє подружжя оголосили тимчасове перемир'я Фото: Анджеліна Джолі та Бред Пітт (hellomagazine.com)

Зірки тимчасово зійшлися заради Дня подяки

Відомі в усьому світі Анжеліна Джолі та Бред Пітт вирішили тимчасово відкласти розбіжності та відсвяткувати День подяки разом з дітьми.

Джерела з оточення зіркової пари повідомили, що до такого рішення колишнє подружжя підштовхнула 10-річна дочка Шайло. Вона написала батькам листа з проханням об'єднатися на свята та провести День подяки в мирній обстановці, передає "Сегодня".

Після цього Джолі прийняла рішення змінити власні плани та дозволити Пітту провести сімейне свято разом з дітьми (раніше актриса мала намір заборонити колишньому чоловіку побачитися з ними, навіть, на Різдво).

За словами джерела, актор був щасливий дізнатися про таке рішення Джолі.

"Він подякував за запрошення, а вона сказала: "Я думаю, що це буде добре для нас", — сказав анонім.

Проте перемир'я колишнього подружжя буде тимчасовим і виключно заради дітей.

"Бред дуже стурбований майбутньою зустріччю з Анджеліною віч на віч. Тимчасово він готовий забути про розбіжності", — повідало джерело.

До речі, справу проти Бреда Пітта щодо насилля над дітьми закрито. ФБР офіційно заявило, що досконально вивчило всі обставини, і не буде вести щодо Пітта розслідування у справі про жорстоке поводження з дітьми. З актора були зняті всі звинувачення.