Джолі стала професором Лондонської школи економіки

Джолі стала професором Лондонської школи економіки
Фото: Анджеліна Джолі

Зірка буде викладати в одному з найпрестижніших університетів Великобританії

Відома голлівудська актриса Анджеліна Джолі стала професором знаменитої Лондонської школи економіки. Як пише видання London Evening Standard, 14 березня зірка вже прочитала свою першу лекцію.

Актриса зізналася, що добре знає тему своєї лекції, однак все одно дуже переживала перед тим, як увійти в аудиторію. Вона зазначила, що в її животі "ніби пурхають метелики".

Зірка підкреслила, що нова "роль" в якості професора для неї дуже важлива, і вона сподівається, що "все пройде добре".

По закінченню лекції студенти розповіли, що Анджеліна Джолі блискуче впоралася з поставленим завданням. Вони також зізналися, що з нетерпінням очікують наступної лекції з актрисою.

Зазначимо, що курс лекцій і семінарів, який викладає актриса, присвячений впливу війни на жінок, а також боротьбі проти насильства в зоні військових конфліктів. Мета курсу - розробка стратегій у сфері захисту прав людини, сприяння правосуддю, гендерної рівності, а також розширення меж участі жінок у політичній, соціальній та економічній галузях.

До речі, один з колишніх мужів Джолі прокоментував її татуювання на честь Бреда Пітта.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся