ua en ru

Джонні Деппа хочуть прибрати з наступних "Піратів Карибського моря"

Джонні Деппа хочуть прибрати з наступних "Піратів Карибського моря" Кадр з фільму Пірати Карибського моря 5: Мерці не розповідають казки (YouTube/Офіційні трейлери)

Джека Горобця вирішили "вбити" в шостій частині

Після п'ятої частини франшизи "Пірати Карибського моря", персонаж Джонні Деппа капітан Джек Горобець вже не дуже цікавий глядачам. Такий результат показало проведене опитування серед тих, хто дивився п'яту частину легендарного фільму.

Варто відзначити, що п'ятий фільм про піратів зібрав у прокаті менше, ніж очікували в кінокомпанії. У зв'язку з цим було прийняте рішення "вбити" Джека Горобця в наступній частині фільму.

Про те, що пора припинити зйомки франшизи, продюсери думати не хочуть. На їх думку, проблема саме в персонажах. Опитування, згідно з яким глядачів більше зацікавили нові персонажі фільму, ролі яких грають Кая Скоделаріо та Брентон Туейтс, ніж персонаж Джонні Деппа, підтвердило думку продюсерів.

До речі, Джонні Депп займеться створенням серіалу про "справжні злочини". "Universal Television" і Джонні Депп об'єдналися для створення драматичного серіалу, заснованого на мемуарі Джеймса Реннера "Справжній злочинець".